PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 122 815
ocen
6,4 10 1 122815
5,1 19
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk

Opłaca się to oglądać wgl ? Jest to powiązane z innymi filmami marvela oprócz Avengers ?

Kacper982

Z Iron Manem

Kacper982

to najgorszy film ze stajni Marvela.. nawet Norton porzucił swoja rolę w dalszych epizodach w Avengers.
film sam w sobie nic nie wnosi do dalszych historii.. mozna obejrzeć z nudów..

freeze84

ps. poprawka.. najgorszy był Man-Thing ale to zupełnie inna produkcja

ocenił(a) film na 6
freeze84

Obejrzałem .Taki zły nie był ,ale fakt - najnudniejszy ze wszystkich choć źle się nie zapowiadał po pierwszych 40 minutach :D (potem co raz gorzej)

freeze84

Norton nie porzucił roli tylko chciał większą gażę więc go zwolniono. Jak więc widzisz chciał kontynuować rolę.

Lukasz641

Faktycznie, wczesniej czytałem jakies trefne info widocznie - wszedzie jest ze Marvel go nie chciał.. ale nie wszedzie ze chodziło o kase.. info przeplata sie z oswiadczeniami ze Marvel miał inna wizje artystyczna niz oferował Norton.. mozliwe tez wiec ze sie nie spodobał..
Pomijajac to, jak dla mnie on raczej nie pasował do roli.. ale większy problem tego filmu to fabuła i zrobienie go bez wiekszych ambicji twórczych.. rozpierducha dla dzieciaków + przesadzone CGI

ocenił(a) film na 6
Kacper982

http://9gag.com/gag/anBOd1o?ref=fbp :)

ocenił(a) film na 7
Kacper982

Generał Ross ma wystąpić w CA: Civil War więć myśle że będą tam jakieś powiązania

Fistaszek_16

Opłaca się.film jest FAJNY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones