PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261650}

Incredible Hulk

The Incredible Hulk
6,4 122 834
oceny
6,4 10 1 122834
5,1 19
ocen krytyków
Incredible Hulk
powrót do forum filmu Incredible Hulk

Rodzaje Hulka

ocenił(a) film na 3

Uważam, że animacja Hulka w tej części jest najgorsza. Ta zgniła zieleń, ta mała głowa i żylaste mięśnie klaty (tak dopracowane jak sutki na stroju Batmana :/). Edward Norton też w ogóle nie pasuje do tej roli. Moim zdaniem najlepszy Hulk i Banner byli w Avengersach.

ocenił(a) film na 5
regaliah

Nie oglądałem Hulka, tylko w Avengers widziałem, w tej chwili oglądam właśnie ten film i też uważam, że najlepszy w Avengers.

ocenił(a) film na 9
regaliah

W Avengers, moze i bardziej dopiescili CGI Hulka, ale jednakze wole tego z "TIH". Taki baddass, jak w WWH, i brutalniej walczyl. Przyklad - Hulk vs Abomination.

ocenił(a) film na 9
Magic1997

Tak go dopieścili aż miał fałdy tłuszczu. Ogólnie przesadzili trochę.
http://www.itworld.com/sites/default/files/HulkSmash590.jpg

regaliah

Edwart Norton zagrał mega turbo zajefajnie a i sam Hulk był lepszy. Za to Ruffalo dał mu nową twarz. Najlepsza postac z całej tej sieczki głupawych bohaterów włącznie z plastikowym Thorem... Lubie oglądać Marvela i życzę aby poszli w kierunku czegoś ostrzejszego i szorstkiego jak batmany.

ocenił(a) film na 5
regaliah

Ten Hulk jest fatalny, jak jakiś zombie. Ten z Baną wyglądał 100x lepiej i jak dla mnie nawet lepszy od tego z Avengerów.

ciosina

Ten z Bana to porażka. Raz wielki, raz mały. Do tego tak sztuczny jak wyjęty z gry komputerowej. Hulk z "TIH" najlepszy. Taki twardziel.
Ale jeśli chodzi o CGI to oczywiście ten z Avengers wymiata.

ocenił(a) film na 5
RobinOne

Sztuczny? Ależ co ty opowiadasz? Im bardziej był zły tym robił się większy. Gdyby coś takiego jak Hulk istniało naprawdę to zachowywałoby się właśnie tak jak ten z Baną. Fizyka poruszania się (bieganie, ruchy i skoki biorąc pod uwagę proporcje ciała), zachowania i reakcje (idealnie odwzorowana pierwotna dzikość) był wzorowe. Niczego takiego nie było w tym z Nortonem a o tym z Avengerów to nawet nie wspomnę bo był komicznym cudakiem z naciskiem na "komicznym"

ciosina

Hulk czym bardziej zly, robi sie wiekszy ? Nigdy czegos takiego w komiksach nie bylo. Nastepny wymysl tworcow tego glupawego filmu. A Hulk z Avengers byl prawie perfekcyjny. Prawie, bo za malo gadal, tylko ryczal. Powinien jak w komiksach budowac zdania, i informowac o tym kogo chce naklepac.

ciosina

Im bardziej był zły tym robił się większy: MAUL z WildC.A.D.S. tak miał postać mocno wzorowana na Hulku ;]

ocenił(a) film na 5
hudylobo

No w nieskończoność przecież nie rósł, po prostu pełną metamorfozę osiągał po odpowiedniej dawce nerwów. Dla mnie ten z Nortonem wzorowany byl na grze Gears of Wars. Identyczna stylizacja przeciwnika Hulka jak i jego samego na potwory z tej gry. Ameryaknie lubią takie straszydła ale dla mnie to nie był Hulk tylko jak wspomniałem wcześniej potwór - zombi.

ciosina

To byl Hulk. Najlepszy prawie. I klasyczne Hulk smash o tym przesadzają.
I prosze nie mow ze Hulk z 2003 byl najlepszy. Bo ani Hulk nigdy gdy sie wkurzal nie robil sie wiekszy, ani nigdy nie byl taki wielki. Moze w Ultimate, ale tam byl wielkosci Hulka z TIH.
Zobaczymy Hulka w Av2. Ponoc ma ukraść show.

ocenił(a) film na 5
RobinOne

Będe to mówił za każdym razem bo tak jest , że Hulk z Baną jest najlepszy. Nie jest dziecinny, nie jest clownem i nie jest potworem. Ten film to żywy komiks idealna ekranizacja .

ocenił(a) film na 10
ciosina

http://www.youtube.com/watch?v=PSGXERUKBj4 "nie jest dziecinny". Że nie wspomnę o hulko-psach i tego że hulk ma twarz jak wielkie grube emo dziecko

ocenił(a) film na 5
chowder

tak ta scena zawsze mnie bawiła ^^

ciosina

Jeśli to cie bawi, to nie mamy o czym dyskutować.

ocenił(a) film na 10
RobinOne

To było żałosne i przez to komiczne. Tak wiem, że to było stylizowane na komiksy, ale jak coś jest jak w komiksach to nie znaczy, że będzie to dobrze wyglądało w filmie czego dowodem są np majtki Supermana

chowder

W komiksach nie ma takich gowien.

ocenił(a) film na 5
RobinOne

Owszem często są. Czepianie się pojedynczego "still frame" gdy cały film był nimi naszpikowany świadczy o tępocie wtórnej.

ocenił(a) film na 7
ciosina

dla mnie we wszystkich czegoś brakowało, 2003 za szybko rósł, 2008 zbyt dożyłowany a 2012-2022 zaczyna wyglądać jak rufallo z zieloną farbą a reszta ciała nie zachwyca

regaliah

TIH>Hulk>Avengers

regaliah

TIH>Hulk>Avengers

ocenił(a) film na 9
EMERSION

I wszystko jasne, dla mnie TiH też najlepszy HULK, potem ten z 2003 i na końcu ten z Avengers. Niestety Ale ten z Avengers ma twarz jak małpa, to mi się w nim najbardziej nie podoba.

ocenił(a) film na 7
regaliah

Najlepszym Hulkiem był Lou Ferrigno.

ocenił(a) film na 7
regaliah

według mnie rufallo ssie
w wersji ruffal'a pokazali jeszcze mniej hulka mimo iż ten z 2008 musiał się ograniczyć bo hulk z 2003 był filmem który pokazał początek jak a i tak mieli 10lat (2012-2022)
do tego zj##ali jeden z lepszych komiksów ''planet hulk'' już nie są w stanie tego odtworzyć gdyż ssakar sozstało już pokazane a hulk zna już mieak'a czy korg'a

w komiksach hulk był tak potężny iż uznawali go za zagrożenie dla planety a w mcu używają go jako worek treningowy do bicia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones