PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 113 888
ocen
6,2 10 1 113888
5,3 11
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

oj nie..

ocenił(a) film na 3

Nie czytałam książki, nie jestem wymagającym widzem, powiedziałabym jestem przeciętnym oglądaczem filmowym:) i mnie ten film rozczarował.
Jest po prostu nudny... nie wciąga, nie trzyma w napięciu, brak mu energii i polotu. Cały seans kręciłam się i żałowałam, ze nie mam w ręku pilota którym mogłabym ciut przyspieszyć akcję.
The End

ocenił(a) film na 4
Veel__

Zgadzam się,też się wynudziłem.Niby cos się dzieje ale jakoś tak bez polotu.

ocenił(a) film na 2
Veel__

I ja również. Byłam jeszcze na seansie interaktywnym i to już był totalny błąd...

ocenił(a) film na 4
aralka1993

trochę wiekowy jestem i z ciekawości zapytam - co to za seans interaktywny ? o co chodzi ?

ocenił(a) film na 1
Ptak_Dodo_2

pewnie o 4DX.

ocenił(a) film na 4
pieczman

i co ? rzuca fotelem,oblewa wodą ? czy warto skorzystać z takiego seansu ? To coś ze Skodą powiązane ? IMAX Katowice

ocenił(a) film na 1
Ptak_Dodo_2

ja byłem w 4DX SKODA w Krakowie, nie ten film a tą salę. a o filmie szkoda się wypowiadać, bo to była najgorsza strata pieniędzy...

ocenił(a) film na 3
Veel__

dokładnie mam te same odczucia. Dziś byłam, cały seans ziewanie i spoglądanie na telefon kiedy koniec. Wątki podkoloryzowame na siłe, wszystko podciągnięte na siłe, zero napięcia, flaki z olejem!!! Banalna fabuła do tego kiepsko zrealizowana, nie polecam ;/

ocenił(a) film na 9
Maila

Ciekawy jestem jaki film w podobnej tematyce polecicie?

ocenił(a) film na 5
pocus

Memento, Purpurowe rzeki,Wyspa tajemnic, nawet produkcja telewizyjna Bibliotekarz

ocenił(a) film na 3
Merida83

wyspa tajemnic zupełnie inna bajka, ten film to geniusz, porownanie go do inferno to nieporozumienie ;)

ocenił(a) film na 2
Veel__

Ten film jest tragiczny, denny, wszyscy tylko biegają, krzyczą, gonią się, strzelają nie wiadomo kto, do kogo i po co... Tragiczne dialogi, a fabuła leży. Scenariusz chyba pisał jakiś gimbus razem z reżyserem z podstawówki. Najgorszy film z Tomem Hanksem, współczuję mu tego, że musiał zagrać w takim gniocie...

ocenił(a) film na 3
davidns

A czego tu współczuć, zgarnął forsę i zapomniał o temacie. Nikt go raczej nie zmuszał.

ocenił(a) film na 4
zbyja

W kawałku średniowiecznej kości wielkości baterii R6 zmieszczono projektor FullHD... zdolni jak cholera :]

Veel__

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

kotbury

Zawnioskuj, moze ci stworzą.

Veel__

oho ilu ekspertów nierozumiejących 10stopniowej skali zawsze zastanawiam dlaczego tacy doświadczeni scenarzyści reżyserzy kamerzyści i aktorzy znający swój fach na wylot marnują się komentując filmy na tej stronie

meanraax

Czytaj ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones