PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 342 823
oceny
8,0 10 1 342823
7,5 42
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

8/10?

ocenił(a) film na 7

Wow, to kawał oceny. Zważywszy na zakończenie, marną krew i gwiazdorską obsadę (którą krytykują przeciwnicy komercyjnych produkcji), spodziewałem się oceny 6,5/10. Film jest dobry, ale bez przesady, aż takiego polotu nie ma. To prawda, wyróżnia się nieco w swoim gatunku (który niemal zawsze dostaje u mnie 7/10) i aktorstwo stoi na wysokim poziomie (mimo wszystkich hejtów, DiCaprio to naprawdę dobry aktor). Nie spodziewałem się po prostu aż takich pochlebstw względem ogólnie potępianego gatunku (przynajmniej ja się spotkałem z takimi ludźmi, którym strzelaniny i tajniacko-przestępczy klimat nie odpowiada).

MJ_killer

Bo spotkałeś się z try hardami, kąta widzenia takich ludzi nie bierze się pod uwagę nawet w najmniejszym stopniu.

użytkownik usunięty
MJ_killer

bo to przynajmniej dobry film, remakowi ciężko dać 10, jak dla mnie 8-9/10. Przede wszystkim gra aktorska, sam motyw przewodni trochę jednak różniący się od pierwowzoru, realizacja, zdjęcia, szkoda, że Hollywood nie jest w stanie samo stworzyć czegoś kreatywnego w ostatnich latach, ale to trochę znak czasów;
poza tym ile naprawdę dobrych filmów gangsterskich pojawiło się w po 2000 roku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones