PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 342 813
ocen
8,0 10 1 342813
7,5 42
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Najlepsza scena wedlug mnie to na samymy poczatku jak Jack Nicholson w swietny sposob wprowadza nas do tej historii.

arasss21

Najlepsza scena jak DiCaprio zjeżdża z Damonem windą po czym dostaje headshota.
A druga to może ostatnia scena: śmierć Damona ;)

ocenił(a) film na 8
AntekEmigrant

+1, dla mnie też była to najlepsza scena, może dlatego, że w ogóle się tego nie spodziewałem :)

ocenił(a) film na 8
arasss21

... dobra jest scena gdzie gangsterzy i Costello oglądają w Tv jak znaleziono ciało ich ziomka w bagnie i później komentarz do tego newsa.
"...in the marsh!!! Not where someguy from john handcock to get the f... blowjob"

arasss21

Mi najbardziej podobała się rozmowa DiCaprio z panią psycholog. Leonardo - GENIALNY

użytkownik usunięty
arasss21

Najlepsza scena to po obejrzeniu TV, komentarz nie Nicholsona, tylko tego gościa, który wyrzucał ciało ; p.

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie winda -> w życiu bym tego nie przewidział i do tego tak znieniacka (to lubie :P)

użytkownik usunięty
daniel71830

Fakt, też dobra :D .

ocenił(a) film na 9
daniel71830

True that - to jedna z niewielu scen (w całej mojej historii oglądania filmów), gdy zwerbalizowałem zaskoczenie na głos w kinie, mówiąc "o ja pie***lę!".

użytkownik usunięty
arasss21

A dla mnie końcówka jak wszyscy nie żyją ... bardzo oryginalne

ocenił(a) film na 8
arasss21

Mnóstwo świetnych scen jest. Np śpiew Nicholsona lub to jego - get in the car i wanna show you something, albo Jesus, she fell funny!, potem Wahlberg na pierwszym spotkaniu o Costello - "maybe, maybe not, maybe fck yourself"

ocenił(a) film na 7
arasss21

ten dziadek w kinie jak udawał, że się masturbuje xD

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8
arasss21

Ta scena była najlepsza. Śmiałem się przez 5 minut xD
https://www.youtube.com/watch?v=z5TfwB8FS_E

ocenił(a) film na 8
arasss21

Moja ulubiona scena z tego filmu to chyba ta: " Costello Smells a Rat". Znakomity popis gry moich ukochanych aktorów, czyli Leo DiCaprio- Jack Nicholson. WOW!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones