PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624294}

Infiltrator

Snitch
6,8 29 588
ocen
6,8 10 1 29588
Infiltrator
powrót do forum filmu Infiltrator

Tylko kilka spostrzeżeń, bo szkoda mi czasu na to "arcydzieło": 1. przewidywalny (po dwudziestu paru minutach, mógłbym dopisać scenariusz sam); 2. przegadany (najwięcej dowiadujemy się z rozmów, nawet to, że się kochają, co jest typowe dla telenoweli); 3. nieprawdopodobny (zaczynając od doboru aktorów - Afroamerykanin ma białe dziecko z białą kobietą), kończąc na wchodzeniu tatusia w środowisko narkobiznesu z początkiem, gdy ma nos utkwiony w Wikipedii!); 4. wk.... jak niemal każdy amerykański film z narkotykami w roli głównej (hipokryzja ichniego systemu, który w imię walki z tym światem narkotyków każe niewinnym nastolatkom kablować a nawet wsypywać kolegów, by policja miała statystyki; odpowiedzcie sobie na pytanie, kto zarabia na narkotykach i dlaczego to jest państwo USA!!!); 5. prościutki w wymowie jak budowa cepa - kochajcie się (było już o tym w "Panu Tadeuszu", cha, cha). Krótko mówiąc, słabizna.
Nie komentuję, co się komu podoba, chciałbym jednak, gdyby ktoś, komu ten film bardzo przypadł do czegoś tam, pozwał mnie na słowa i napisał dlaczego mu się podoba.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

A "Oparty na faktach" mówi Ci to coś...?

ocenił(a) film na 4
HK416

Mówi, ale niewiele. Nie oceniam filmów pod tym względem. Interesuje mnie wiarygodność samego dzieła, a nie podpórka autentyczności.

ocenił(a) film na 5
HK416

Te "fakty" to zmiany w prawie zachęcające do wydawania wspólników w zamian za obniżenie kary. Najczęściej dotyczyło to zwykłych nastolatków jak syn bohatera filmu, ale reszta tej historii to już wymysł scenarzysty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones