PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848}

Informator

The Insider
7,4 76 231
ocen
7,4 10 1 76231
8,0 21
ocen krytyków
Informator
powrót do forum filmu Informator

Mile jestem zaskoczona też R.Crowe.Nie przepadam za nim szczególnie,ale tutaj zagrał naprawdę dobrze.10/10
Ale polsat to mnie wnerwił strasznie.15 minutowe reklami,a w trakcie trwania filmu co chwile pojawiały się reklamy jakiś programów i zasłaniały mi pół ekranu.TRAGEDIA...

ocenił(a) film na 9
Megi_29

reklamy na Polsacie to coś strasznego. a film świetny i aktorzy oczywiście też ;)

ocenił(a) film na 6
WholeLottaLove

Na Polsacie najgorsze było zagłuszanie dialogów przez tzw. "lektora". Nienawidzę filmów z lektorem, ale sycząco-szeleszczące zagłuszanie Polsatu (to kwestia bardziej techniczna, niż dykcji lektorów) to już takie dziadostwo, że na dobrą sprawę powinno się "udźwiękawiające" osoby ukarać za niszczenie filmów.

ocenił(a) film na 9
Kinokio

Zgadzam sie w kodeksie karnym powinien znalezc sie zapis karajacy takich zwyrodnialcow

ocenił(a) film na 10
kazan_6

filmy z lektorem to przestępstwo:-)

ocenił(a) film na 9
Kinokio

Też jestem za wprowadzeniem napisów w filmach,zamiast lektorów.
ale to niedociągnięcie jestem w stanie znieść.Natomiast reklamy to jakaś kara za niepopełnione grzechy.Film trwał do 1.15,a rano trzeba było wstać do pracy...powinnam dostać jakieś wyróżnienie za wytrwałość ;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones