PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848}

Informator

The Insider
7,4 76 241
ocen
7,4 10 1 76241
8,0 21
ocen krytyków
Informator
powrót do forum filmu Informator

Genialny

ocenił(a) film na 9

Po pierwsze, na samym wstępie chciałbym oszczędzić bólu osobom cierpiącym na
syndrom wścieku czterech liter, ADHD, bądź też innych schorzeń utrudniających możliwość
usiedzenia w jednym miejscu przez dłuższy czas oraz w skupieniu. Jeżeli nie lubisz filmów
w których główny nacisk przykłada się do fabuły oraz linii tekstu to po prostu sobie daruj
oglądanie tego obrazu.
Film jest długi i rozbudowany, co ja osobiście wręcz ubóstwiam ze względu na możliwość
wczucia się w całą sytuację oraz aktywnego w niej uczestniczenia. Właśnie takiego
pozytywnego kopa mi brakowało, gwiazdorska obsada w heroicznej wojnie jednostki
przeciw korporacji, niczym biblijna walka Dawida z Goliatem. Zgniłe od mroku zepsucia
środowiska rozpalone blaskiem pojedynczych pochodni, strach przed konsekwencjami i
poświęcenie wszystkiego na rzecz większego dobra. Film jest po prostu przecudowny,
może i przerysowany, aczkolwiek mi to odpowiada. Do tego muzyka operowa przeplatana z
muzyką współczesną, wszystko charakterne, idealnie dopasowane. Po tym filmie aż chce
się żyć, chce się wstać i walczyć, coś pięknego. Bardzo, ale to bardzo polecam! 10/10 ♥

ocenił(a) film na 8
Dark_Sider

popieram film ma swój klimat. Pamiętam jak oglądałem go pierwszy raz i nie mogłem oderwać oczu. Zaraz zaczyna się na TVP 1 i pewnie zobaczę po raz kolejny.

ocenił(a) film na 9
Dark_Sider

BARDZO DOBRY FILM CZYLI NA 8

Dark_Sider

"gwiazdorska obsada w heroicznej wojnie jednostki
przeciw korporacji, niczym biblijna walka Dawida z Goliatem. Zgniłe od mroku zepsucia
środowiska rozpalone blaskiem pojedynczych pochodni, strach przed konsekwencjami i
poświęcenie wszystkiego na rzecz większego dobra."


widzę tutaj predyspozycje do bycie pisarzem

ocenił(a) film na 9
Dark_Sider

Właśnie obejrzałem na TVP1 i całkowicie podzielam twoje zdanie. Świetny. Wciągający. Rzetelny.

ocenił(a) film na 8
unimatryca2009

zgadzam sie, ledwo siedzialam, taka zmeczona bylam dniem, ale musialam obejrzec do konca, lubie filmy oparte na faktach, ponadto szacunek dla Crowe, gral podobnie jak w Pieknym Umysle, podobał mi sie, Al Pacino sztandarowo - pełen żywiołu i emocji.

ocenił(a) film na 9
Dark_Sider

Nic dodać,nic ująć.

pablo75

Rewelacyjny film, który ogląda się jak najlepszy thriller. Brawo.

ocenił(a) film na 9
Dark_Sider

Podpisuję się pod tym stwierdzeniem.

ocenił(a) film na 10
Dark_Sider

100% racji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones