PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99445}

Iniemamocni

The Incredibles
7,0 144 917
ocen
7,0 10 1 144917
7,3 26
ocen krytyków
Iniemamocni
powrót do forum filmu Iniemamocni

Jaką moc ma jack Jack?

ocenił(a) film na 10

Jaką moc ma jack Jack? Niby w co stam się zmienia, ale na czym to polega tak naprawdę?

ocenił(a) film na 10
Arkhan

oglądnij sobie "JACK JACK ATTAK" polecam wszystkiego sie dowiesz a na sieci jest nawet z polskim dubbingiem

gazdus_2

Jack Jack ma wszystkie moce - Maxa, Woli, Helen, innych bohaterów... Jest to etap przejściowy, przez który przechodzą wszyscy bohaterowie w dzieciństwie - po jakimś czasie jego moce znikną, ustabilizuje się tylko jedna moc.

ocenił(a) film na 8
Thumbelina

Skąd Ty to niby wiesz?!
Lol, większych głupot nie słyszałem, a może jednak jesteś jakimś twórcą z Pixara? Hm, nie wydaje mi się;

Jack ma dziwną moc, racja, jest jedna krótkometrażówka, do obejrzenia na yt, jednakże z niej wiele nie wynika.
Otóż potrafi on zmieniać się w ogień, a potem zastygnąć, następnie stać się jakimś trollem (to chyba w ataku jakieś furii), następnie potrafi latać, przenikać ściany/przedmioty, teleportować się, a przy tym strzelać laserami z oczu. Hm, pominąłem coś?
Dla mnie to trochę dziwne, aczkolwiek uważam jednak, że Jack jest słodki i można wybaczyć ten dziwny fenomen z jego mocami.

ocenił(a) film na 10
gazdus_2

najlepszy Jack Jack:):)

ocenił(a) film na 9
Arkhan

Mam moce supermen plus zmiana cząsteczek w organizmie.

Arkhan

Może adaptuje się do otoczenia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones