PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452889}

Ink

7,3 13 144
oceny
7,3 10 1 13144
Ink
powrót do forum filmu Ink

Dawno nie doświadczyłem takich emocji. Żal, radość, złość, smutek wylewają się z tego obrazu. Od początku do końca zamknięta całość. Czysta poezja - albo odrzucasz ją z kompletnym niezrozumieniem, albo wybija cię gdzieś na orbitę i robi z tobą co chce. One, two, three, four, one two, three four, one two, three four, one two, three four....

ocenił(a) film na 9
DeVroo

Zgadzam się, naprawdę rzadko powstają tak genialne filmy jak "Ink".
Muzyka z rewelacyjnym wyczuciem klimatu wkomponowana do obrazu plus psychodeliczna baśniowa treść. To dopiero początek kariery tego reżysera, ale wróżę mu, że w przyszłości będzie baardzo znany. :D (żywię nadzieje, że bardziej niż nolan, ze swoją incepcją dla półgłówków)

ocenił(a) film na 9
Covenant

Rety rety, "Incepcja" dla półgłówków... producent płaci, producent wymaga, zwykle zysków, a żeby były zyski, film ma "się podobać", i "się sprzedać". Się nie uniknie przekolorowań. Acz, osobiście film bardzo m j e się podobał.

Wracając do "Ink" - wszystko co lubię - niebanalny scenariusz, estetyka na wysokim poziomie, i adekwatna muzyka, dzięki której dosłownie wtapiasz się w film. I ta gra na emocjach...
Jedyny minus to gra aktorska, ale jest to minus malutki, nie kuło to w oczy tak bardzo jak peruka tej małej.

Co do kariery reżysera, poczekajmy na jakąś wielkobudżetową prodakszyn, to imć Winans pokaże czym się różni od Nolana. Moim skromnym zdaniem, poprzeczka jest wysoka.

ocenił(a) film na 10
krukk88

Niech on już raczej robi te groszowe filmy. Już były takie przypadki, że przypływ gotówki okazywał się początkiem twórczej niemocy.

ocenił(a) film na 7
DeVroo

Nie jesteś wymagającym widzem skoro aż 8 filmów oceniłeś na 10/10 :)

ocenił(a) film na 10
DeVroo

Dokładnie, film stoi na bardzo wysokim poziomie i jest poprostu genialny, dawno nie widziałem tak urzekającego obrazu będącego jednocześnie jedną wielką metaforą, połączeniem 3 światów. Napewno zobaczę go jeszcze raz, ten film zasługuje na bardziej szczegółowy pogląd.

szklanakot

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.

szklanakot

ja tez sie zbieram do kolejnego seansu.

ocenił(a) film na 9
worph

Jest coś magnetycznego w tym filmie :)

DeVroo

W pełni się pod tym podpisuję :) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones