PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687690}

Inna kobieta

The Other Woman
6,5 77 577
ocen
6,5 10 1 77577
5,1 7
ocen krytyków
Inna kobieta
powrót do forum filmu Inna kobieta

Nicki Minaj?

ocenił(a) film na 9

Blagam tylko nie ona!! Wystarczy, ze muzyke psuje to po co jeszcze filmy?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Dricki14

Dołączam się do twojej odpowiedzi

ocenił(a) film na 5
Free8D

Ja też. Znam Nicki Minaj, nie słucham jej muzyki, która nie jest w moim guście zupełnie...na dodatek jeszcze ta współpraca z Bieberem... Ale oglądając film (akurat włączyli w autokarze:P), nie poznałem jej i nie wiedziałem, że to ona. Zagrała dość epizodyczną i małą rolę, jak dla mnie było ok, naturalnie. Nie ma się jej co czepiać.

ocenił(a) film na 9
belzebub91

Belzebub91- dokładnie, jakbym nie przeczytała na filmweb, nie wiedziałabym, że to ona. Dała radę, zagrała zadbanego pustaka bez uczuc, pasowała, a jej kształty dają radochę nawet mi jako kobiecie, trochę już przerysowane, ale imponujące zderzaki tylnie i przednie z wąską talią, wow. Obsada dobrana bardzo fajnie, najgorzej zagrała przestraszona nie wiedzieć czemu Kate Upton. Taka piękna i taka wycofana.

ocenił(a) film na 9
Dricki14

Jeszcze nie oceniłam filmu. Za to po Twojej wypowiedzi mogę ocenić Ciebie :)

ocenił(a) film na 8
siasiarzyna

Właśnie tak potem zaniżają się oceny filmów na filmwebie... Bo ludzie patrzą na to, kto w filmie gra i oceniają przez pryzmat tego, czy lubią tą osobę czy nie...
Też za bardzo nie przepadam za Nicki Minaj, ale film jeszcze nawet nie pojawił się w kinach, więc mi, w przeciwieństwie do ciebie, trudno ocenić jej grę, jeżeli jeszcze nawet jej nie widziałam...

Jednakże po oglądnięciu zwiastuna wydaje mi się, że da sobie radę, bo nawet dobrze wypadła... Ale nie oceniam.
W przeciwieństwie do ciebie wolę poczekać na całość.

ocenił(a) film na 9
Julie94

Wcale, że nie oceniam przez pryzmat tego czy lubię daną osobę czy nie. Nie przepadam za kilkoma aktorami, za ich sposobem bycia itp. jeśli jednak zagrają dobrze swoją rolę to to przyznam. Poza tym nie oceniłam jeszcze filmu, a Nicki Minaj po prostu nie lubię. Co do zwiastuna to często pokazuje on tylko najlepsze wątki w filmie, które jak okazuje się po obejrzeniu całości były jedynymi najlepszymi.

ocenił(a) film na 8
siasiarzyna

Mój komentarz do ciebie nie był po to, by cię hejtnąć... A o tych ocenach i aktorach mówiłam ogólnie. Nie chodziło mi dokładnie o ciebie.

Jednak napisałam komentarz, bo twoją pierwszą wypowiedź odebrałam tak, że z góry już zakładasz, że, jak w muzyce ona jest kiepska, to ten film też zepsuje... I po prostu nie zgodziłam się z tym, bo uważam, że można dać jej szansę i poczekać, jak wypadnie w całości filmu.
Jej muzyka też zbytnio do mnie nie przemawia i nie słucham jej, ale nie przekreślam jej, jako aktorki, bo może w tym filmie poradzi sobie lepiej niż w muzyce.

ocenił(a) film na 9
Julie94

Rozumiem. Fakt, może źle oceniłam Twój komentarz, odebrałam to jako "hejt", ale to tylko przez te odpowiedzi na mój komentarz wyżej. Film jak najbardziej chcę obejrzeć co nie zmienia faktu, że Nicki nie jest moją idolką ALE obejrzę film i ocenię jej grę aktorską dopiero wtedy :)
Pozdrawiam :)

siasiarzyna

Proszę nie oceniajcie jej tak pochopnie :) fakt, że wiele osób za nią nie przepada za jej muzykę, zachowanie, a nawet i wygląd, ale nie powinniśmy jej od razu skreślać jako aktorki :) ona skończyła szkołę aktorską, wiec fatalnie być raczej nie może,a czy będzie dobrze to się okaże ;) osobiście mam nadzieję, że sobie poradzi .
jeśli chodzi o film to po prostu muszę go obejrzeć :)! zwiastun i opis zrobiły na mnie świetne wrażenie :)

siasiarzyna

Według mnie nie psuje muzyki. Śpiewać nie umie za grosz, wszystkie jej refreny są zremixowane ale spróbuj zarapować zwrotkę "Super Bass" chociaż w połowie tak dobre jak ona.

ocenił(a) film na 7
siasiarzyna

Akurat tu się mylisz ponieważ Nicki świetnie zagrała w tym filmie ;)

ocenił(a) film na 9
emiitom

Bo miała mało do grania ;)

ocenił(a) film na 7
siasiarzyna

Ale jednak :)

emiitom

Zgadzam się, Nicki wypadła świetnie :)

siasiarzyna

Psuje muzykę? Najwyraźniej nie znasz się na dobrym rapie bejbe.
Ona jest w ścisłej czołówce kobiecych mc + świetna technika i oryginalny flow
Jedyne co można jej zarzucić to, że za bardzo podąża w kierunku komercji, no ale kto nie lubi pieniędzy....

ocenił(a) film na 9
Snowi

Flow to nie wszystko. Ma dobry, ale proszę .. https://www.youtube.com/watch?v=4JipHEz53sU czy to jest kawałek kobiety która jest w czołówce kobiecych mc?
Przede wszystkim, dobry rap nie jest komercyjny.

;]

siasiarzyna

Pewnie nawet nie wiesz, że ona wypuściła ponad 10 mikstapów w podziemiu prezentujących 100% czysty hardcore rap + zgniotła w beefie taką tuzę kobiecego rapu jaką jest Lil Kim.
Jak już pisałem komercje to ona robi dla kasy, po za tym nagrywa też prawdziwy tłusty klasyczny rap, a ty po prostu kompletnie nie znasz jej twórczości, słyszałaś tylko to co puściła Ci viva czy jakieś inne plastikowe Mtv i bierzesz się do oceniania nie wiedząc o niej kompletnie nic.

z resztą ta komercja w jej wykonaniu mi się podoba. Bardzo :)
/watch?v=LDZX4ooRsWs

Snowi

Prawda.

siasiarzyna

A pamiętasz taki kawałek Coolio - Gangsta's Paradise? Komercja na milion procent, a rap mistrzowski. Dużo jest dobrego, komercyjnego rapu.

ocenił(a) film na 6
siasiarzyna

A ten wers? /watch?v=DaFGumABaEc

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale Nicki od dziecka chciała być aktorką, a nie raperką! Nawet skończyła szkołę filmową, tylko jakoś nie miała przebicia w aktorstwie ;)

ocenił(a) film na 7
siasiarzyna

zagrala niezle, jej rola przypomina to co Wanda Syker zagral w Monster-in law albo innych podobnych rolach sekretarek. Tutaj Minaj byla naprawde niezla

siasiarzyna

Polecam też zapoznać się z paroma wypowiedziami Nicki :) Nie jestem żadną jej wielbicielką, tego typu muzyki czy wizerunku, ale nie mam absolutnie nic przeciwko niej, bo nie mam w zwyczaju nie lubić kogoś dlatego, że tworzy nie moją muzykę lub wygląda tak, jak ja bym nigdy nie wyglądała

ALE widziałam jej wypowiedzi, z których wynikało, że jest bardzo mądrą, ogarniętą, fajną dziewczyną.

cyzia_frey

pfff. Ted Bundy również na pewno w rozmowie sprawiał wrażenie miłego, fajnego i całkiem sympatycznego -.-

ocenił(a) film na 8
siasiarzyna

Bez przesady. Ja byłam mile zaskoczona. Nie jest taka zła. Muzyka, fakt, fatalna.. Ale tutaj sobie poradziła okej.

siasiarzyna

Tego filmu nie da sie zepsuć jeszcze bardziej. Sam w sobie jest cienki jak dupa węża. Scena z rozbijaniem szyby i parę jeszcze zabawnych scen ratuje ten film przed fiaskiem.

siasiarzyna

Nicky jak Nicky, ale Cameron Diaz,,, na tą jej rozjechaną obleśną gębę nie da się patrzeć, zepsuje każdy film!!!!

ocenił(a) film na 10
siasiarzyna

Tu akurat pasuje. Mi nie przeszkadza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones