PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10701}

Inni

The Others
7,4 212 353
oceny
7,4 10 1 212353
7,7 16
ocen krytyków
Inni
powrót do forum filmu Inni

To nie horror

ocenił(a) film na 7

Muszę zacząć od tego , że to nie horror ( horror to może być dla małolatów , którzy mimo , że są za młodzi upierają się , by takie ,,horrory,, oglądnąć ) . I najgorsze jest to , że duchy okazały być się dobre ... no to już w ogóle nie horror . Fakt , na początku był straszny , ale to tylko na początku . Mimo to jakoś oglądnęłam , nie jest takie złe ( 5 / 10 )

ocenił(a) film na 8
Insensitive

Zobacz sobie definicję horroru... Zapewniam Cię, że to właśnie jest horror...

ocenił(a) film na 9
pauzer1

Myślę podobnie jak pauzer1, że to jednak jest horror. Film naprawdę niezwykły, puenta absolutnie zaskakująca co czyni ten film w/g mnie wyjątkowym. Oglądałem ten film w telewizji, postanowiłem obejrzeć go z ciekawości ze względu na Nicole Kidman. Wciągał mnie z każdą minutą, był coraz bardziej mroczny, być może to jeden z najlepszych filmów z historii kina z gatunku horroru. Niestety nie do końca doceniony.

sieciowiec652

To jest właśnie prawdziwy horror a filmy typu odetnij mu łeb i wyleci wiadro krwi to sadomaso pseudo film horroro podobny . Teraz jest moda na Piły i inne wynalazki z piłą mechaniczną w tytule na czele .

ocenił(a) film na 7
malin1976

Nie o to chodzi , że ja lubię krwawe horrory . Chciałabym coś bardziej straszniejszego ...

użytkownik usunięty
Insensitive

Horror nie musi być koniecznie straszniejszy niż thriller lub niż nawet dramat psychologiczny. Tutaj po prostu ten gatunek najbardziej pasuje do opisu filmu. A pozatym, czy według Ciebie każdy duch w horrorze musi być zły?

ocenił(a) film na 7

no ^^

użytkownik usunięty
Insensitive

To może inne pytanie. Czy każdy film, w którym są duchy, musi być horrorem?

ocenił(a) film na 7

No ^^

użytkownik usunięty
Insensitive

Więc "Uwierz w ducha", "Dotyk przeznaczenia", "Hamlet", "Znamię",... "Casper" też są horrorami?

ocenił(a) film na 7

nie oglądałam , więc nie wiem ^^

Insensitive

w to akurat nikt Ci nie uwierzy :)

ocenił(a) film na 7
sebawasik

A czemu ? 0.o

Insensitive

nie chcę nikogo urazić, ale nie wierzę w to, że nie wiesz co to za dzieło "Hamlet", nie trzeba filmu oglądać żeby wiedzieć, że Szekspir horrorów nie pisał, poza tym bajka Casper - najbardziej znany duch na świecie, też nie wierzę, że nigdy o Nim nie słyszałaś - a filmu oglądać nie trzeba, żeby wiedzieć co to jest za postać. O filmie "Uwierz w ducha" już nie wspomnę. Albo przespałaś ostatnich paręnaście lat albo lejesz wodę próbując tłumaczyc swoją wypowiedź.

użytkownik usunięty
Insensitive

Jak chcesz obejrzeć jakiś horror, skoro najwyrażniej nie oglądasz filmów wogóle?

ocenił(a) film na 7

Nie gustuję w horrorach , nie oglądam jakiś tam filmów . Widocznie się nie znam , koniec tematu . Zmieniłam swoją ocenę filmu wzwyż , chyba tyle mogę zrobić .

ocenił(a) film na 10
sieciowiec652

moim zdaniem też nie docenia się jego fenomenu i wyjątkowości... zadziwia mnie jego niepowtarzalny scenariusz, obsada, poszczególne sceny, napięcie... rewelacyjny!

ocenił(a) film na 7
Insensitive

To ja byłam autorką tego wątku i aż mnie zemdliło od tych bzdur co tu wypisywałam.... Przynajmniej jestem przykładem na to, że do niektórych filmów trzeba dojrzeć... Do wypowiadania się na forum z resztą również.
''Innych'' odświeżyłam sobie po latach i dopiero teraz doceniłam klimat, nastrojowość oraz grozę tego tytułu. Nowsze tytuły pokroju ''Annabelle'' do pięt mu nie dorastają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones