PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10701}

Inni

The Others
7,4 212 473
oceny
7,4 10 1 212473
7,8 16
ocen krytyków
Inni
powrót do forum filmu Inni

Wybaczcie

ocenił(a) film na 8

Przepraszam wszystkich fanów tego filmu, ale "Inni" kompletnie mnie zanudził. Wystawiłbym mu ocenę poniżej 5 gdyby nie to, że film był dobrze zrealizowany. Oglądałem go, bo miałem nadzieję na jakieś napięcie, akcję.. A tu nic, monotonia. Tak wiem, to thriller, ale po opiniach spodziewałem się klimatu i ciekawej fabuły, rozwoju akcji, czego jak się okazało, zabrakło.

ocenił(a) film na 7
Magzz

Muszę się zgodzić. Także zastrzegam się,że nie chcę obrazić tutaj fanów,ale wydaje mi się,że film jest odrobinę przereklamowany. Przed obejrzeniem filmu już sama nazwa "inni" wzbudzała we mnie dreszcze,dodatkowo potęgowana przez znajomych,pochlebne recenzje i komentarze. Ale kiedy już skończyłem oglądanie,to czułem pewien niedosyt. Może zbyt mocno się napaliłem ? Może,ale przez cała projekcję ani razu się nie przestraszyłem. Był tylko lekki niepokój,za sprawą doskonałego klimatu i wybornej gry Nicole Kidman. Z uwagi na te dwa plusy daję 7/10

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

Przyłączam się do Waszych opinii - 6/10 !!!

Magzz

Istotą horroru Inni nie jest napięcie, zawiła fabuła czy pełen zwrotów rozwój akcji, głównym tematem tego filmu jest opowieść o duchach z ich perspektywy. Fabuła Innych jest prosta i na końcu filmu widz trzymany w niepewności zaczyna rozumieć opowiedzianą historie, co stanowi fundament treści obrazu .Wiele ludzi ,którzy giną w nagłych różnych przypadkach , po śmierci fizycznej ciała są zawieszeni między światem żywych i umarłych .Między innymi o tym jest ten obraz , wysoko ceniony także przez ludzi zawodowo zajmujących się światem duchowym na świecie .Inni to film tylko tematycznie zaliczony do gatunku horroru, ponieważ w ogóle nie straszy a bardziej skłania do refleksji i dlatego został tak pozytywnie odebrany przez większość widzów, choćby na poziomie podświadomym. Dziś INNI to już niemalże klasyk filmowy o duchach hiszpańskiego reżysera ,o duchach, którymi wszyscy zostaną po śmierci. Przesłaniem filmu jest ukazanie świata duchów nierozerwalnie połączonego ze światem żywych inaczej, inaczej mówiąc śmierć jest tylko iluzją ,tak jak dla bohaterów INNYCH życie w ciele jest realne .Obiektywnie oceniając ten nastrojowy obraz o wiecznym trwaniu świadomości zwanej duszą zasługuje na minimum 7 .

ocenił(a) film na 10
Magzz

Gdyby nie genialne zakonczenie to film faktycznie moznaby uznac za dosyc nieudany horror... ale w momencie na prawie samym koncu, sie dowiadujesz, ze to film o umarłych, ktorzy nie maja swiadomosci, ze juz nie zyja a dodatkowo to czego sie obawiaja i boja to zywi ludzie to niesamowicie daje do myslenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones