PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10701}

Inni

The Others
7,4 212 469
ocen
7,4 10 1 212469
7,8 16
ocen krytyków
Inni
powrót do forum filmu Inni

ten film jest po prostu genialny, wciągający a zakończenie naprawdę mistrzostwo! polecam
szczerze wszystkim!

ocenił(a) film na 9
mistrzu99_FilmWeb

Dołączam się. Świetne kino grozy.

mistrzu99_FilmWeb

Ja go oglądałam jako mała dziewczynka i najgorsze jest to, że chciałam go obejrzeć, ale nie pamiętam nic oprucz zakończenia :D

ocenił(a) film na 10
mistrzu99_FilmWeb

Film mnie chwilami nudzil, ale zakonczenie....zakoncznie mnie powalilo.

mistrzu99_FilmWeb

No właśnie jakie było zakończenie ??

ocenił(a) film na 9
paaty872

Trochę czasu minęło, ale odpowiem: to fryzjer jest mordercą :D

ocenił(a) film na 9
AJGOR_2

Ej! Ale bez spojlerowania! Przecież są ludzie, którzy go jeszcze nie widzieli i właśnie zniszczyłeś im przyjemność z oglądania! Co za typ!

ocenił(a) film na 9
Mahosia

;D

mistrzu99_FilmWeb

Potwierdzam. Film genialny ze znakomitym finałem. Majstersztyk.

ocenił(a) film na 9
mistrzu99_FilmWeb

Polecam obejrzeć wieczorem, ze zgaszonym światłem i z kinem domowym KONIECZNIE z dźwiękiem 3D. Na własne oczy widziałem, jak koleżanka spadła z wersalki, kiedy pewne drzwi trzasnęły :)

ocenił(a) film na 9
AJGOR_2

To ja tak miałam jak w takich warunkach oglądałam "Lokatora" Polańskiego.

mistrzu99_FilmWeb

Wciąga, owszem. Ale co do zakończenia, to za bardzo przypomina mi "Szósty zmysł". Tutaj zwielokrotnili ten wątek, bo nie tylko jeden bohater okazał się być... wiadomo czym.

ocenił(a) film na 9
mistrzu99_FilmWeb

Jak dla mnie rewelacja. Poleciłbym każdemu. Dzieci odkrywające pełen tajemnic dom i świat wokół i nerwowa matka próbująca jakoś to wszystko ogarnąć. Takie proste, a takie wspaniałe.

ocenił(a) film na 4
mistrzu99_FilmWeb

Mam pytanko. W czym ta genialność ? Fabuła owszem jest rewelacyjna ale kiepsko pokazana. To ma być horror ? Gdzie te napięcie ? Czego tu się bać? Kroków które ona słyszy ? Jedyny "przerażający" moment to kiedy widziała staruszkę w sukni ślubnej. Woow do tej pory się boję. Film jest kiepski i do tego te przerażająca muzyka wywołująca jeszcze większe odrzucenie od oglądania tego filmu. To jest moje zdanie. Ave.

ocenił(a) film na 8
SantaCruzeNomad

Wiem że od twojego postu minęło sporo czasu ale odpowiem.
Film nie jest typowym horrorem a tym bardziej nie jest slasherem, aby latały porozrzucane kosci. Inni to moim zdaniem thriller psychologiczny, ciekawie buduje napiecie i sprawia ze widz po prostu chce sie dowiedziec o co tu chodzi. Moim zdaniem jest to świetny pomysl na fabułę, ktora ukazuje z drugiej strony to co wszystkie filmy pokazuja z tej pierwszej.

ocenił(a) film na 9
mistrzu99_FilmWeb

Dla mnie ten film stał sie klasykiem zaraz po premierze . Ma w sobie wszystko to co najlepsze z gatunki .

ocenił(a) film na 8
mistrzu99_FilmWeb

potwierdzam, swietny. Klimat jak z dobrych, starych horrorów, bez flaków i odciętych konczyn. Ale mlodzież wychowana na Pilach, tego nie poczuje. Dla nich musi być ręka, noga, mozg na ścianie...
Z nowszych filmow, podobnie klimatyczny jest Kobieta w czerni, więc jak komuś podobał się Inni to polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones