PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36178}
6,8 3 023
oceny
6,8 10 1 3023
7,0 3
oceny krytyków
Intacto
powrót do forum filmu Intacto

ta policjantka tak obesyjnie chicała dorwać tego Thomasa??? rozumiem, że był złodziejem, ok- ale u niej to wyglądało na to jakby chciała go dorwać z jakiś bardziej osobistych powodów! czy może tylko ja odniosłam takie wrażenie??

ixca

odwiedziła dziewczyne Thomasa, która jej powiedziała że ten uratował jej życie mówiąc że juz jej nie kocha, dziewczyna nie wsiadła do samolotu itd. Potem było ukazane jak policjantka wyobraża sobie uratowanie życia rodzinie kiedy po zjechaniu na pobocze ( tuz przed wypadkiem ) oznajmia męzowi że go nie kocha. No i kiedy postrzelona umiera też szepcze Thomasowi do ucha że juz go nie kocha. Wspomniane było że Thomas miał dar przewidywania śmierci. Tylko że w filmie nie daje sie wyczuć zacietości z jaka ściga Thomasa przed wizytą u jego dziewczyny a po niej. Może chciała go dorwać, bo on był w stanie uratować swoją ukochaną a jej nie udało sie uratować rodziny, żeby wiedzieć jak wyczuł grożące jej niebezpieczeństwo?

kolejnyludekbiedny

ciekawa interpretacja...dzięki Twojej odpowiedzi przypomniało mi sie jak wyjątkowy i interesujący jest to film :)

ocenił(a) film na 10
ixca

powiem jeszcze ze policjantka swoje zycie postrzegala jako przypadek poprostu zwykly zbieg okolicznosci a dopiero poprzez Thomasa zobaczyla ze tak naprawde przypadku w zycie nie ma tylko szachrowaniem szczesciem zarazem i nieszczesciem ktore komus moze zostad dane poprzez odebranie szczescia, ona uswiadomila sobie ze wlasnie to zrobila w czasie wypadku kiedy cala rodzine pochwycila i sama wyszla z wypadka pozbawiajac mozliwosci przezycia reszty wszak, swojej, rodziny.
stad taka obsesja na punkcie poznania tej tajemnicy no i jeszcze ze Thomas wlasnie byl kluczem do tej zagadki jako ze po pierwsze przezyl wypadek lotniczy jednak szczescie na skale swiatowa, jak i udalo mu sie ocalic swoja ukochana... jej sie udalo przetrwac dzieku ukochanym stad tak wielka obsesja

markin

Może jestem w mojej interpretacji zbyt przyziemna, ale czy ona czasami nie ścigała go po prostu z powodu napadu na bank jakiego dokonał? Osobiste powody przyszły dużo później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones