PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547189}

Intruz

The Host
6,5 97 136
ocen
6,5 10 1 97136
2,3 7
ocen krytyków
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

Dzieło <3

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam ten film. Świetnie dobrali obsadę, budzi emocje i naprawdę dobrze się ogląda. Mimo iż
nie lubię takiego kina, ten film zaczyna mnie przekonywać do sci-fi <3

ocenił(a) film na 1
Ateliee

Nie

ocenił(a) film na 10
Redgard

Co "nie"?

ocenił(a) film na 10
Redgard

Rozwiniesz?

ocenił(a) film na 10
Ateliee

Popieram. Świetny film.

ocenił(a) film na 10
Ateliee

Na początku myślałem że to lipny film fantasy,ale cóż obejrzałem to tylko dla Jake'a Abela.Życie jest naprawdę dziwne gdyż ujrzałem świetny film z piękną aktorką w roli Melanie,jednego ze swoich ulubionych aktorów - Jake'a Abela oraz niezłą wizję przyszłości.

ocenił(a) film na 1
awesomeone1

Oczywiście mogę rozwiną. Ten film to gówno. Nudne, bez napięcia, bez logiki i skoczną muzyczką w momentach poważnych i wydawałoby się ciężkich vide początek. Ale z pustego i salomon nie naleje. Meyers jeszcze nie zrobiła opowiadania o trójkąciku w kosmosie. I my się mylimy, no oceny i recenzje jasno potwierdzają, że to ciężki kinematograficzny stolec, więc swojej cegiełki nie będę już dokładał i kopał leżącego. ;) Pozdrawiam ciepło! Legolegelego lego lego a i mam 9 lat i nie dorosłem do tego typu filmów o uczuciach nastolatek, wracam do klocków lego ;)

Redgard

Rozumiem bo ten film mógł się nie podobać,ja osobiście trochę za bardzo wpadłem w podziw dla filmu gdyż grał tam Jake Abel :D

ocenił(a) film na 1
awesomeone1

Nawet Hopkins grający krzaczek by tego nie uratował

ocenił(a) film na 5
Ateliee

Przesada. Film ma nieprawdopodobne dłużyzny, do których trzeba mieć anielską cierpliwość. Dałam mu 5 gwiazdek tylko dlatego, że sprawdza się jako film obyczajowy. Jako s/f jest do niczego i powinien dostać najwyżej 3 gwiazdki. Jeśli chcesz się przekonać do gatunku wybierz raczej " Obcego", "Coś" albo " Gwiezdne Wojny". To jest prawdziwe s/f...

ocenił(a) film na 8
Ateliee

Szkoda tylko że zrobili takie zakończenie, które tu wogóle nie pasowało. Wolałabym, żeby Wagabunda zginęła, a nie żyła w jakimś innym ciele -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones