PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465727}

Intrygant

The Informant!
6,0 6 769
ocen
6,0 10 1 6769
6,7 3
oceny krytyków
Intrygant
powrót do forum filmu Intrygant
ocenił(a) film na 3
nieliniowy

Hm, a mógłbyś wymienić sceny w które cię rozbawiły?
Ja osobiście nie mogę sobie przypomnieć takich scen.

gauron

faktem jest, że jeżeli główny bohater - idiota do potęgi x, nie wyda ci się porażająco śmiesznym to film może być nużącym studium jakiejś aferki w przemyśle kukurydzianym, na moje jest to film o kuriozum - z jednej strony przerażającym qutasie, który kłamie do końca, z drugiej zaś komedia o specyficznym światku biznesmenów z prowincji i jego przedstawicielu, który nieustaninie przyprawia prowadzące go fbi o opad szczeny

ocenił(a) film na 10
nieliniowy

Ja na tym filmie rylem ze smiechu bez przerwy. Najlepsza kreacja Damona jaka widzialem. Niesamowity kontrast pomiedzy tym jakie glupoty wygadywal bohater i w jaki sposob je wygadywal. Film ogladalem ze dwa miesiace temu, ale teraz jak go sobie przypominam to mi sie gjemba cieszy. Szkoda, ze takie perelki przechodza bez echa.

użytkownik usunięty
nieliniowy

Ja również się śmiałam.

nieliniowy

Mnie rozbawił tekst ojca głównego bohatera, który dowiedział się właśnie, że jego rodzony syn zmyślił historię o śmierci obojga rodziców i adopcji przez milionera:
- To trochę dziwne (powiedział po krótkim namyśle)

nieliniowy

Śmiałam się. Z głównego bohatera jego głupoty, sprytu i komentarzy do zastanej rzeczywistości (ze ściem z których budował swoje życie i karierę). Z agentów FBI, którzy na siłę szukali afery i dawali się wkręcać w kolejne kanały.

ocenił(a) film na 5
nieliniowy

Cóż niestety nie zaśmiałem się ani razu

chemas

ludzie czy wy nie widzicie że film opowiada zupełnie nie o śmiesznych historiach...?

ocenił(a) film na 5
tisoc

ludzie, czy wy nie widzicie, że ten film jest komedią kryminalną, przynajmniej miał być z założenia

chemas

no właśnie, co ma być a nie jest .....
ten film to kolejny eksperyment Soderbergha z formą, mówił o tym niejednokrotnie w wywiadach....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones