PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443101}
7,3 31 891
ocen
7,3 10 1 31891
6,3 14
ocen krytyków
Invictus Niepokonany
powrót do forum filmu Invictus - Niepokonany

kupiłam sobie ten film na dvd ale nie wiem czy warto go oglądać? proszę o opinie

ocenił(a) film na 9
AsiaSzach

Warto i to bardzo

AsiaSzach

lepiej obejrzyj em jak miłość albo de jak dekiel

crstw70

em jak miłość uwielbiam, a de jak dekiel wprost ubóstwiam :) dzięki za przypomnienie muszę oglądnąć tysiąc któryś odcinek

AsiaSzach

ja tam namiętnie oglądam "dlaczego ja?" najbardziej kręci mnie ta paradokumentalna estetyka i aktorzy naturszczycy. pozdrawiam.

AsiaSzach

Takie pytanie można ostatecznie zadać gdy się kupi gazetę z dodatkiem filmu. Jeśli naprawdę kupiłaś wersję pudełkową to ... trollo lolo.

classified

kupiłam okazyjnie za śmieszne pieniądze więc nie będzie trollo lolo :)

AsiaSzach

wystarczyło poczytać profil filmu, recenzje, i wypowiedzi ludzi w temacie. Dostałaś odpowiedź od @plazek, że warto i 9 *. Od kogoś innego możesz dostać, że nie warto i 1*. Jak można komuś zarekomendować film nie znając jego preferencji filmowych? Mam wejść na Twój profil i go studiować, zastanawiać się co lubisz? Strata czasu. Twoje pytanie podpada pod trolowanie bo nie ma sensu i do tego dałem się złapać.

classified

Ale nie musiałeś na nie odpowiadać :) chciałam po prostu poznać opinie ludzi, którzy oglądali film. Czesto jest tak, że krytyce nie zostawiają na filmie suchej nitki, a okazuje się on godny uwagi. Poza tym trollowanie to nie moja bajka, jestem na nie za stara, sorry może moje pytanie zostało źle sformuowane i powinno brzmieć jakie są wasze odczucia po obejrzeniu tego filmu, ale nie musiałeś sie tak spinać.

ocenił(a) film na 10
AsiaSzach

Warto oglądnąć film
Nie warto kupować. Poco kiedy można pobrać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones