PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493609}

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Battle: Los Angeles
5,6 48 094
oceny
5,6 10 1 48094
4,3 6
ocen krytyków
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
powrót do forum filmu Inwazja: Bitwa o Los Angeles

niemal tylko muzyka, pretensjonalna zresztą.Tylko efekty i iście amerykańskie doskonałe rzemiosło filmowe ratują tę stratę czasu. W ogóle taki Lem wściekłby się słysząc o kolejnym pompowaniu schematu o złych kosmitach, ale w ogóle, jeśli ktoś taki wytarty schemat lubi, to trzeba było jakoś go pokomplikować, bo od początku wiemy, na czym ma się skończyć ten film i nawet jaki będzie "w środku".

ocenił(a) film na 6
Wydmin

Bardzo mi brakowało powiewania amerykańskiej flagi HUAAAA

ocenił(a) film na 6
magik30

A, to prawda:)

ocenił(a) film na 6
Wydmin

Trudno się z Tobą nie zgodzić....

ocenił(a) film na 4
Wydmin

A teraz po roku obejrzałem większe partie filmu jeszcze raz i stwierdzam, że mocnym punktem tego filmu jest quasi reportażowość, dobrze wywołana iluzja, też dzięki dobrej reżyserii postaci samych żołnierzy, ciekawe projekty statków Obcych. Podkreślam zapierającą dech w piersiach iluzję, niemożliwą do osiągnięcia jeszcze 20 lat temu, widać jak w rzeczywistości wybuchy, statki powietrzne (w ogóle nie czuje się sztuczności ich ruchu, stopienia się z światłem dnia, itd.). Podtrzymuję krytykę głównego zamysłu scenariuszowego, ale dziś wyżej oceniam całą robotę techniczną, która w połączeniu z dobrą reżyserią ma sens. Podwyższyłbym ocenę do 5-6.

ocenił(a) film na 5
Wydmin

Racja. Myślę jednak, że wcale nie jest gorszy od Dnia Niepodległości i innych wysokobudżetowych produkcji. Faktycznie, bardzo na plus jest wrażenie reportażu. Specyficzna kamera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones