PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493609}

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Battle: Los Angeles
5,6 48 094
oceny
5,6 10 1 48094
4,3 6
ocen krytyków
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
powrót do forum filmu Inwazja: Bitwa o Los Angeles

To nie żart. Większego syfu nigdy nie widziałem. Po seansie czułem że moje IQ zmalało o
dobre kilkadziesiąt pkt. Byłem tak styrany psychicznie że powrót do postaci z przed feralnego
zdarzenia zajął mi kilka godzin. "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" to niewątpliwie nowa broń
biologiczna, która poprzez oddziaływanie ze zmysłami wzroku i słuchu powoduje paraliż
umysłowy. Jestem głęboko wzburzony tym faktem i mam nadzieję że odpowiednie organy
szybko ustalą kto tak naprawdę stoi za tym haniebnym atakiem i w jakim celu został on
przeprowadzony.

UWAGA! POWYŻSZY KOMENTARZ NIE JEST WYNIKIEM OSOBISTEJ NIENAWIŚCI ANI
ŻADNEGO RODZAJU TROLLINGIEM CZY HEJTERSTWEM. MA JEDYNIE NA CELU
PRZESTRZEC NIEŚWIADOMYCH ZAGROŻENIA WIDZÓW PRZED BOLESNYM W SKUTKACH
KONTAKTEM Z TYM OBIEKTEM. NIE TRAKTUJCIE GO TEŻ JAKO ZACHĘTĘ DO
EKSPERYMENTU NAUKOWEGO BO W KONFRONTACJI Z TYM FILMEM Z GÓRY JESTEŚCIE
SKAZANI NA PORAŻKĘ.

_GHOST_

dobre

ocenił(a) film na 7
_GHOST_

Jak to możliwe, żę IQ spadło Ci z 10 o kilkadziesiąt? Znaczy to, że jest teraz na minusie?

ocenił(a) film na 1
Crackarotto

To miało być śmieszne, błyskotliwe, oryginalne? Nie było.

_GHOST_

nie śmieszne, ale raczej przykre w stosunku do ciebie ghost. Właśnie przez takich ludzi jak ty ten film ma taką ocenę, aż strach pomyśleć że tacy ignoranci chodzą po tej samej planecie co normalni ludzie. Zgodzę się że jakby przeanalizować dokładniej film to można wyłapać błędy i niedociągnięcia w fabule ale to trochę jakby krytykować słońce za to ze nie świeci w nocy. Sorry, uprzedzając co ktoś może na to powiedzieć - krytykować słońce za to że go w nocy nie widzimy. Ciekawi mnie co takiego skłoniło cie do takiego komentarza a już na pewno do hejterowsko zaniżonej oceny ale po drobnym namyślę, wole nie wiedzieć. Zalecam skasowanie konta na filmwebie, bo prawdopodobnie jest wiele innych filmów którym psujesz oceny i piszesz shit na forum. F u c k haters !

ocenił(a) film na 1
serdziu

Każda produkcja filmowa powinna spełniać jakieś ogólne wymagania, ta nie spełnia żadnych. Ten "film" jest dla mnie jednym z największych gniotów jakie powstał i przykre jest to że Ty tego nie widzisz. Trudno, masz do tego prawo. Zastanawia mnie tylko dlaczego nazywasz mnie ignorantem i hejterem skoro podkreśliłem że to nie jest żadne hejterstwo tylko moja szczera opinia o tym filmie?

Pomyliłeś się też w kwestii psucia przeze mnie ocen innym filmom. Na grubo ponad 1300 pozycji, które oceniłem jest tylko 9 jedynek i zapewniam Cię że nie ma w tym gronie filmu któremu zrobiłbym tym krzywdę.

Ty mi polecasz skasowanie konta na Filmwebie. Ja nie będę w stosunku do Ciebie tak radykalny. Wystarczy że wyobrazisz sobie że są roztropne osoby według których ten film naprawdę zasługuje na ocenę 1 i nic więcej.

_GHOST_

Ludzie, ogarnijcie się, to tylko hollywoodzki film! Ma fabułę prostą jak budowa cepa, ale także sposób kręcenia przypominający "Helikopter w ogniu" (od którego różni się tym, że "Helikopter" jest oparty na prawdziwych wydarzeniach). Ogląda się szybko, przyjemnie i równie szybko zapomina. Nie ma co hejtować. Obejrzeć, zachwycić się, zapomnieć i iść spać. Właśnie go obejrzałem, może być. Dobranoc.

ocenił(a) film na 1
sugawara

Sam się ogarnij. Jak coś jest do kitu to jest i nie ma sensu tego usprawiedliwiać. Porównanie do "Helikoptera w ogniu" uznaje za żart.

Niestety są ludzie którzy "łykną" wszystko co się im poda i nawet się nie zastanowią co to było - Trwało 90 minut i się ruszało, jest OK.

sugawara

Szybko????to najnudniejszy chyba szajs jaki widziałem w ostatnim czasie!

_GHOST_

Racja ja jak to obejrzałem z kolegami to wzieliśmy papier i rzucaliśmy w brata mojego kolegi uwarzając że to są granaty :)

ocenił(a) film na 8
_GHOST_

Nie żebym uważam, że jest to ŚWIETNA PRODUKCJA, ale dostałem to czego oczekiwałem - hoolywoodzka produkcja USA vs Obcy i to w ładnej i dynamicznej oprawie (moim zdaniem). Spodziewałeś się melodramatu z przekazem?!

Jeśli piszesz, że coś jest do dupy, bo... TAK to to właśnie jest "hejtowanie dla hejtowania". Było by miło gdybyś uzasadniał swoją opinie podając ARGUMENTY, dzięki czemu można by prowadzić dyskusje na poziomie podając KONTRARGUMENTY.

ocenił(a) film na 4
_GHOST_

Komentarz niezły trzeba przyznać

ocenił(a) film na 3
_GHOST_

nie wiem po kiego wala wlazlem na farum tego gniota, ale teraz, po przeczytaniu Twojego komentarza, nie żałuje :D

ocenił(a) film na 4
_GHOST_

"Większego syfu nigdy nie widziałem"
To Ty jeszcze porządnego syfu nie widziałeś. Chociażby Ed Wood i jego twórczość - to dopiero niezłe syfy.
A film jakich wiele. Amerykańska papka, z garścią patosu i ładnych efektów specjalnych.

_GHOST_

A tak tylko dla pewności... Na pewno mówisz o filmie "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" ("Battle: Los Angeles") w reżyserii Jonathana Liebesmana, a nie o powstałym w tym samym roku filmie/gniocie "Bitwa o Los Angeles" ("Battle of Los Angeles") w reżyserii Marka Atkinsa?

_GHOST_

Człowieku, idź do psychiatryka i sprawdź, czy cię tam nie ma. Większej głupoty w życiu nie czytałem.

ocenił(a) film na 3
_GHOST_

Na pewno sa ludzie którym film sie podobal jak i grupa dla których byl gniotem. Osobiscie uwielbiam filmy o kosmitach, ufokach, inwazjach itd ale wybaczcie mi ze uraze tych którym ten film sie podobal - dla mnie, podkreslam ze dla mnie ten film byl nedzny. I wcale to nie znaczy ze film jako produkcja byl nedzny. Zrobil swoja role czyli zarobil pieniadze, dal komus prace itd. Jako gniota po prostu ja go tak postrzegam. A to jest wylacznie moja opinia, na mój uzytek. Dlatego zwracam sie do Szanownych internautów - nie bluzgajmy sie bo powstaje z tego wieksza Bitwa niz tytulowy film. Szanujmy wzajemnie swoje poglady, wymieniajmy sie nimi, chwalmy to co nam sie spodobalo i nie obrazajmy sie na forach, no bo po co? Jednemu sie podoba innemu nie. Kazdy z nas ma prawo miec swoje zdanie.

ocenił(a) film na 6
_GHOST_

Film taki jak wiele innych i powiem tyle srogo przesadzasz.

ocenił(a) film na 9
_GHOST_

mi sie osobiscie podobal ; ) i nie czuje zeby mi IQ zmalalo

ocenił(a) film na 7
kenobiii

bo zazwyczaj nie maleje

GHOST myśli ze mu zmalało (może mierzy linijką pewną część ciała i przekłada to na IQ)

ocenił(a) film na 7
_GHOST_

http://www.filmweb.pl/film/Bitwa+o+Los+Angeles-2011-605932
mylisz filmy :)

ocenił(a) film na 1
annikki27

Nie, nie mylę :)

ocenił(a) film na 7
_GHOST_

to obejrzyj ten drugi, braknie Ci skali :)

ocenił(a) film na 4
_GHOST_

Oglądałem dzisiaj na Polsacie. Moim zdaniem film był po prostu do dupy.
Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) film na 6
_GHOST_

Myślę - sądząc po poście - iż IQ zmalało Ci dużo wcześniej, zatem nie wiń tego filmu. Pomysł o polskich sitcomach ciągnących się przez 1000 odcinków i mających zapewnić dostatnie życie pseudo aktorom. Przy tej masowej szmirze - omawiany tu film jest arcydziełem

ocenił(a) film na 1
kinoman32

Ten post napisałem po obejrzeniu tego filmu więc jak możesz po nim sądzić, że moje IQ zmalało dużo wcześniej.

ocenił(a) film na 4
_GHOST_

_GHOST_ jeśli to uważasz za gniot (nie wątpliwe, nie jest to super produkcja) to obejrzyj sobie to: http://www.filmweb.pl/film/Zab%C3%B3jcze+tornado-2012-627514 (zabójcze tornado/alien tornado) może trochę jednak podbijesz ocenę dla tego filmu bo jeśli tu dałeś 1 to tam nie wiem ile możesz dać;)

ocenił(a) film na 1
taziczek

Tylko że to jest typowa produkcja klasy Z, produkowana dla TV za marne grosze, po której nie spodziewam się niczego dobrego. Natomiast "Battle: Los Angeles" z budżetem 70mln$ i niezłą obsadą dawało nadzieje na ciekawy film akcji. W końcu jest to film Columbia Pictures więc powinien gwarantować jakiś poziom.

ocenił(a) film na 2
_GHOST_

_GHOST zgadzam się z innymi. Myślę, że źle oceniłeś ten film.
Powinien otrzymać 0, bo 1 to za dużo na taki gniot.
Ja wcześniej oceniłem na 2 i teraz wiem na pewno, że przesadziłem. Dla zainteresowanych dlaczego - odsyłam do mojego postu sprzed 5 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones