PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400680}
7,4 8 515
ocen
7,4 10 1 8515
7,6 8
ocen krytyków
Irina Palm
powrót do forum filmu Irina Palm

film mnie rozbroił

użytkownik usunięty

Jak zawodowy saper uzbrojoną minę.Byłem pełen sceptycyzmu zabierając się za oglądanie tego obrazu,ponieważ osoba M.Faithfull wywołuje u mnie mieszane uczucia.Kobieta całe życie była na haju,narkotyki ją pokonały-trudno mówić,żeby to ona przezwyciężyła nałóg.Jak sie ma swoje latka i zdrowie wysiada to nietrudno wtedy zerwać z nałogiem.Ale to inna bajka.Jej muzyka jest dziwaczna ,wokalistką jest marną jedyna jej zaleta to barwa głosu. Odnoszę wrażenie,że cały szum wokół jej osoby ma swoje korzenie w latach 60-tych.Wtedy narobiła zamieszania wokół swojej osoby i cała jej kariera potoczyła się z górki.Nie należę do miłośników tej-jak mówią-"artystki i za pewne oberwie mi się za to.Na swoją obronę inkwizycjo FW napiszę tylko,że film zrobił na mnie wrażenie i Faithfull wypadła w nim całkiem przyzwoicie.Polecam go widzom dorosłym.Ponieważ cały urok tego filmu tkwi nieprzyzwoitej przyzwoitości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones