PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 867
ocen
7,4 10 1 244867
6,6 24
oceny krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Do tego momentu film był bardzo dobry, a od tego momentu powstało podstawowe pytanie: dlaczego nie wezwał sobie jednej z 42 zbroi wcześniej tylko włóczył się z jedną zniszczoną przez pół filmu. Przedstawienie Mandarina jako kopie Bin Ladena i wszechobecny amerykanizm zniszczyło ten film do końca.

RadoslawKamil

Film ma wiele dziur w fabule.

ALE WEDŁUG MNIE NIC NIE PRZEBIJE MROCZNY RYCERZ POWSTAJE-O TAK TEN FILM MA ICH HAŁDY

LordVader345

Tsaa... (teraz będzię troche subiektywnie więc może kogoś urazić ;p) Po pierwsze nie ma diur fabularnych a po drugie Nawet jeżeli widzisz jakimś cudem ich mnóstwo to już ktoś niedawno miał ich prawdziwą ilość (bvs) ;D.

RadoslawKamil

Włóczył się z jedną zniszczoną bo wejście do jego zbrojowni było zasypane przez gruzy i do zapasowych zbroi nie miał dostępu, dopiero pod sam koniec, kiedy płyną tą motorówką, dzwoni do ekipy odgruzowującej i pyta o postęp prac... Przecież to było doskonale wyjaśnione dlaczego wzywa zbroje dopiero na finałową walkę, przespałeś tę scenę czy jak?

Gats_2

Widocznie tułaczka ze złomem i jakieś beznadziejne sceny z dzieciakiem sprawiły że mi się koncentracja wyłączyła :)

RadoslawKamil

Sceny z dzieciakiem nie były do końca beznadziejne. To takie kino inicjacyjne coś jak ten film z Burtem Reynoldsem, który grał detektywa opiekującego się małym chłopcem i pod jego wpływem złagodniał, nabrał ogłady, delikatności bla bla bla bla bla. Tutaj mamy wątek, jak stary wynalazca (Stark) mentoruje młodemu, ale jeszcze nieopierzonemu pasjonatowi. To taka perełka w filmie, obaj mieli kilka ciętych uwag a w wszystko było skompresowane w strawny, nieprzynudzający sposób. Nie wiem, mi się ogólnie Iron Man 3 strasznie podobał i pomijając niektóre głupie grepsy wszystko mi w nim pasuje i ma swoje miejsce. Głupie było tylko jak Iron patriot odleciał na koniec z prezydentem i nie wrócił, żeby pomóc bezbronnemu Tony'emu. Prezydenta mógł przecież zostawić na sąsiedniej ulicy gdzie byłby poza zasięgiem AIM a sam wrócić pomóc rozprawić się z Aldrichem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones