PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 892
oceny
7,4 10 1 244892
6,6 26
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

- Dziwaczny nie pasujący do konwencji przeciwnik
- Głupie zakończenie
- Jakiś pie.... wyszczekany dzieciak (po co?)
- Beznadziejna finałowa walka
- Mało walk robotów, zamiast tego pseudopsychologia

Jak będę sobie chciał pooglądać plujące pomarańczowym glutem postacie to sobie obejrzę X mena.

antykubus

po co dzieciak, żeby główni odbiorcy filmu mieli z kim się utożsamić i przez to film więcej zarobi
Filmy Marvela przy drugim obejrzeniu są lepsze, wiesz czego się spodziewać, brak rozczarowania, cieszysz się tylko fabułą.

ocenił(a) film na 6
antykubus

Byłem wczoraj na maratonie w ramach którego puścili całą fazę drugą uniwersum filmowego Marvela. Zgodzę się, że jest to najsłabsza część cyklu. O ile dzieciak i jego interakcje z Starkiem nie były dla mnie minusem (oglądał kolega chociażby Mroczne Widmo, przy takim punkcie odniesienia dzieciak nie był zły), o tyle już niezbyt przemyślana historia, zakończenie, które ma chyba sugerować emeryturę bohatera (na pewno, biorąc pod uwagę, że Avengers 2 od dawna jest w drodze). Mój znajomy mawia, że film jest tak dobry, jak dobry jest złoczyńca. Mandaryn początkowo nawet wzbudza zainteresowanie. Do momentu w którym scenarzysta usiłował zabłysnąć. I zabłysnął niczym żarówka na dworcowej toalecie w swej ostatniej chwili. Nagły jasny błysk, a potem już tylko ciemność i smród. Mogli to rozegrać lepiej. Rozumiem, że chcieli pójść na głębię, pokazać, że sytuacja z Avengersów nie pozostaje bez wpływu na bohaterów, ale jak mam u licha przejmować się problemami psychicznymi Starka, gdy gość poza drobnymi napadami lękowymi zachowuje się tak jak dawniej, czytaj: jak nieodpowiedzialny dupek?
Wóz albo przewóz Panowie filmowcy! Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka. Chcieli pokazać, że Iron Man jest też człowiekiem i przeżywa traumę po inwazji kosmitów? To trzeba było pokazać gościa, który jest faktycznie psychicznie wyniszczony ciągłym stresem. A, jeśli nie, jeśli ciskający żarcikami i uszczypliwościami Downey Junior to podpora filmu i bali się tę podporę usunąć, to już lepiej było sobie darować zabawę w psychologię

antykubus

Dodatkowo połączenie Avengers z Iron Manem... Do tej pory film był taki, że taka historia mogła się wydarzyć, no bo w końcu to jest nauka ( taki strój iron mana). Ale po co to nawiązanie do kosmitów???

ocenił(a) film na 4
antykubus

Popieram. Najsłabsza częsc serii.

ocenił(a) film na 5
antykubus

Niestety racja,według mnie poziom Man of Steel. Superman dostał ocenę wyżej tylko dlatego, że walki ładnie wyglądały.

ocenił(a) film na 5
antykubus

Ten film to zabawka dla dzieci na jeden raz nie poważna produkcja. Jedynka to było coś...

ciosina

Pierwsza część zawsze jest najlepsza, kolejne są robione na siłę.

antykubus

Może i najgorszy, ale zarobił najwięcej kasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones