PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 938
ocen
7,4 10 1 244938
6,6 26
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

coś podobnego do tego filmu tylko lepszy, ktoś się pisze?

ocenił(a) film na 7
fafa194

Co masz na myśli ?

ocenił(a) film na 6
poiuyt123

Zbyt cukierkowy ten Iron Man wg mnie całkowicie, praktycznie nie do pokonania i wgl kompletna machina wojenna...
Ja tutaj się zastanawiłem że lepszy byłby jakis film gdyby ktoś też miał taką zbroje ale nie miał wszystkiego na tacy czyli nie jak Stark że ma setki milionów, jest geniuszem, ultra przystojnym i do tego ma super zbroje najnowszej technologi tylko ktoś zwykły, kto kompletnie nie powinien być w posiadaniu i nie ma tak bardzo rozwiniętej wiedzy na temat tego co posiada (mógł ją gdzieś znaleźć na przykład). :)

ocenił(a) film na 7
fafa194

Tak będzie mniej więcej wyglądał ant-man.

ocenił(a) film na 6
invisiblepata

Dałem że chce obejrzeć, może być ciekawe

ocenił(a) film na 6
fafa194

Według mnie Twój pomysł wcale nie jest lepszy, a na pewno nie bardziej ciekawy, chociażby dlatego, że powiela archetyp biednego chłopca, któremu łut szczęścia pozwala na osiągnięcie czegoś wielkiego, tylko dlatego, że znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. A dzięki temu, że Stark jest jaki jest, mamy motywy humorystyczne i człowieka, który prowadzi dosyć luźny tryb życia a równocześnie ma jakieś priorytety, które nie są przejawem ignorancji.

Może dopieścisz pomysł, to jest nadzieja, że się w Polsce doczekamy dobrze zrealizowanego science- fiction :)

ocenił(a) film na 7
fafa194

Też mam pomysł na lepszy film tylko kurde nikt go nie chce nakręcić w Holywood, ciekawe, dlaczego.

fafa194

Fakt jakoś nie zachwycał... może lepszym motywem będzie nasza premier iron lady kopacz z owym reaktorowym serduchem (sponsorowanym przez nie doładowany NFZ) walczy z przeciwnościami losu na łamach newsweek'a to by było coś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones