PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 408
ocen
7,6 10 1 378408
6,9 32
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Nie rozumiem, czemu pcha sie do tej komerchy. Tymbardziej, że nie wydaje mi się aby Iron man był na tyle dobrym materiałem, żeby dorównać X-menowi czy Spider-menowi. Boje się, że to będzie coś jak Hulk a sam Downey tego nie uratuje, a wręcz się zniszczy... To na prawdę genialny aktor, szkoda. No ale może się myle. W końcu nie byłby to pierwszy raz zły obraz mojej wizjii przyszłości...

Szajba

To czy będzie dobry czy zły to zależy wyłącznie od twórców, a co do Downeya to już zupełnie nie rozumiem. Nie jest to aktor artystyczny, na pewno mniej niż Christian Bale, którego rola Batmana bynajmniej nie zniszczyła. Co do Iron Man'a to materiał wyjściowy jest wyśmienity(znacznie lepszy niż do X-Men'ów). Najpewniej powstanie trylogia, ktora będzie punktem wyjscia do Kapitana Ameryki, a chodzi konkretnie o wyśmienitą serię "Civil War" w której są głównymi bohaterami. Z drugiej strony jeszcze lepszy materiał wyjściowy miał kiepski Daredevil tak więc wszystko zależy od twórców.

ocenił(a) film na 9
Szajba

a jednak się myliłeś ;)

ocenił(a) film na 7
ScatmaN_00

Nie pierwszy, nie ostatni raz :)

ocenił(a) film na 10
Szajba

Iron Man jest lepszy od X-men czy Spider-Mana

Szajba

Myliłeś się i to bardzo mocno. :D

ocenił(a) film na 10
Szajba

Patrz, dorównał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones