PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 408
ocen
7,6 10 1 378408
6,9 32
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Nie oczekiwałem niczego fabularnie głębokiego bo to nie Mroczny rycerz Nolana gdzie film o superbohaterze zyskał jakby nowego wymiaru psychologicznego itd., ale oczekiwałem dobrej akcji. Owszem dzieje się , jest akcja , wszystko niby fajnie tylko że te sceny akcji sa przeciętne i jak na tak wysoką ocenę ponad 7/10 na tym serwisie to można by się spodziewac czegoś lepszego. Mamy rok 2008 a sceny akcji i efekty średnie jak na taki hit, taki Terminator II sprzed ponad 20 lat wygląda lepiej a i bawi lepiej, jest zwyczajnie lepiej napisany ( scenariusz ) i zrealizowany. Kompletnie nie rozumiem dlaczego ludzie "kupują" ten przeciętny film i to smutne że można nakręcić tak średni film i zbić na tym niezłą kasę. Muzyka też nie zapada w pamięc specjalnie , ale już aktorstwo jest niezłe i całe szczeście , dzięki temu można to w ogóle obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
armarange

A od kiedy film komiksowy musi być poważny i głęboki jakiś? To przede wszystkim rozrywka kolego

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

„Nie oczekiwałem niczego fabularnie głębokiego bo to nie Mroczny rycerz Nolana”
To początek mojego wpisu kolego. A więc nie oczekiwałem poważnego i głębokiego filmu wbrew temu co piszesz. Może czytać dokładniej kolego ? Ja wiem co to jest kino rozrywkowe, za to ty nie wiesz co to czytanie ze zrozumieniem …kolego. Mam nadzieję że mi już nie będziesz kolego odpisywał tylko pójdziesz „molestować” innych użytkowników swoim brakiem umiejętności rozumienia tekstu pisanego.

ocenił(a) film na 10
armarange

Molestujesz to tylko Ty mnie, brakiem dobrych argumentów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones