PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34007}

Jądro Ziemi

The Core
5,7 29 225
ocen
5,7 10 1 29225
5,1 7
ocen krytyków
Jądro Ziemi
powrót do forum filmu Jądro Ziemi

Bardzo dobry !

ocenił(a) film na 10

Ten film jest po prostu MEGA.Trzyma w napięciu od początku do końca,pomysł na nakręcenie takiego właśnie filmu świetny,efekty specjalne też bardzo dobre,świetni aktorzy którzy umieją podtrzymać napięcie w całym filmie i ogólnie same plusy.Jest to mój ulubiony film.Pozdrowienia dla fanów tego filmu :]

ocenił(a) film na 5
Tommy221

Witamy w przyszłości! Zbyt duże napięcie nerwowe przepaliło bezpiecznik napięcia ;) Efekty i realizm powaliły mnie na kolana i od tamtej pory jestem niższy o 40cm, nie będzie mnie w tym roku na zlocie fanów filmu, ja oprócz "języka" binarnego nauczyłem się też oktalnego i heksadecymalnego, co czyni mnie Super-Haka-Madafaka of Universe (czytaj sZ-muuu), właśnie dziś o 18.23 włączam deszcz w Radzionkowie i przyspieszę nieco chmury w Ostrowie Wlkp. Aha, mam niezłe filmiki z Hilary Swank - jak ona rusza tymi brwiami, to aż mi rolety w oknie idą do góry, a ostatnio zdobyła nagrodę na najsuchsze zęby w przemyśle filmowym (cały czas wali karpia, aż musiałem lecieć po ocet i talerzyk, bo cytryna już tu jest i Tekla też... A sól jest dla solniczek, pozdro.

ocenił(a) film na 10
Pyrogenus

debil jesteś jakich mało:D

ocenił(a) film na 5
Tommy221

Wolę "Il Kretino Immortale", człowiek dziecinnieje na starość, ale włączam tryb symulowania inteligencji i spróbuję obejrzeć Tanin no Kao - męczące i wolne ponad 2 godziny akcji w czerni i bieli, szkoda że nie jest niemy, ale się jaram, spalam się/cię ze wstydu, zawsze mogę wszystko zwalić na nieudolność lekarza prowadzącego, over.
p:ołɐɯ ɥɔıʞɐɾ śǝʇsǝɾ lıqǝp 'nıɟ 'nıɟ ¿nłǝızp nɯǝʇ 01 śǝłɐp ǝıużɐʍod ɐu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones