PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564833}
6,6 37 676
ocen
6,6 10 1 37676
5,9 9
ocen krytyków
J. Edgar
powrót do forum filmu J. Edgar

Najsłabszy film Clinta jaki widziałem. Sama postać Hoovera jest na tyle męcząca, że ponad 2 godziny filmu to stanowczo za dużo. Film ciekawy, ale dłużący się. Myślę że spece od charakteryzacji mogli też lepiej się postarać.

ocenił(a) film na 5
siLk_2

popieram, film strasznie ale to strasznie nużył. Clint nie wykazał się moim zadaniem, charakteryzacja również. Tylko 5/10

ocenił(a) film na 6
siLk_2

Bardzo trafna recenzja. DiCaprio choćby fruwał i skakał nie miał szans niczego więcej zrobić z tym przydługawym, nudnawym scenariuszem. A szkoda, bo uważam, że tą biografię można było pokazać bardziej wciągająco. Co do Clinta to chyba ma taką manię przeciągania swoich filmów.

ocenił(a) film na 6
siLk_2

Historia w filmie jest opowiadana w podobny sposób jak w Lektorze raz w przyszłości a raz w przeszłości moim zdaniem to męczy i sprawia że film robi się trochę nudnawy. Wprowadza to chaos w filmie, z resztą historia też skacze miedzy wątkami i nie skupia się na niczym oprócz jego specyficznego stosunku do matki i dziwactw głównego bohatera. Ogólnie mogli bardziej pokazać sceny schwytania legendarnych złoczyńców, zawsze było by trochę ciekawiej.

ocenił(a) film na 5
lokiloki1915

Mnie Lektor nie znudził. Bardzo dobre kino, ale w Edgarze miałem wrażenie, że Stone nie mógł odpowiednio wyważyć wątków osobistych i FBI.

ocenił(a) film na 7
lokiloki1915

Mnie film nie męczył.

ocenił(a) film na 7
siLk_2

Wg mnie bardzo dobry film, Di Caprio jak zwykle swietny, nie bylo jeszcze chyba filmu gdzie bym sie zawiodl na jego grze aktorskiej:) poza tym nie jest to na pewno film na kazdy dzien, dlatego ogolna ocena 6.7/10 wydaje sie byc calkiem sprawiedliwa, chociaz gdyby w glownej roli Clint obsadzil kogos innego, albo oceniac film w innych kategoriach, nie tylko gry aktorskiej to film mialby kolo 5/10.

ocenił(a) film na 6
siLk_2

Faktem jest, że film się dłuży....ja robiłem chyba ze 3 podejścia zanim go obejrzałem do końca. Niby było warto, bo to biografia i czegoś tam człowiek się dowiedział o Hooverze, ale......niezbyt to wszystko ciekawe. Do tego słaba charakteryzacja no i film jest bardzo amerykański, ale tego akurat można się było spodziewać ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones