PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536413}

Ja, Frankenstein

I, Frankenstein
5,3 33 472
oceny
5,3 10 1 33472
2,6 5
ocen krytyków
Ja, Frankenstein
powrót do forum filmu Ja, Frankenstein

Obejrzałem ,,Ja Frankenstein" i muszę wam powiedzieć , że jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczony. Lubię tego typu filmy, szczególnie mokry, ciemny, wilgotny klimat fantasy typowy dla Horroru, gdzie najlepiej jeszcze jak w tle miejscem akcji jest - jakiś Wiktoriański ,,Londyn" , lub miasta z okolic XVIII - XIX w. Lubię gdy filmy o wampirach, wilkołakach, ghoulach, i tego typu stworzeniach są aż przesiąknięte tą mroczną scenerią i specyficzną muzyką: przykładem mogą być filmy: ,,Jeździec bez głowy" , Daybrakers - świt", i najlepszy ,,Underworld : Przebudzenie". Taki też jest : Ja Frankenstein - idący w stronę filmu już praktycznie ,,Sci-fi" - może nawet post-apo - co dowodzi trochę mi się wydaje nawet zgapione z ,,Daybrakers Świt" hodowanie tzn. Trzymanie ludzkich zwłok ich nawet chomikowanie w celu ożywienia Istot bez duszy i ich zamiany w sługi Naberiusa !!! Efekty specjalne : bajka - ale chyba za bardzo zrobione pod 3D...I ten głos Eakharta - tego grającego Adama! - zajebisty : jak Max Payne. Tylko nie bardzo mi te Gargulce pasowały jako istoty mające przestrzegać prawa boskiego, ..Dziwne ale nietypowe.. Film dla fanów gatunku - chyba tylko i wyłącznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones