PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=967}

Ja, Irena i Ja

Me, Myself & Irene
6,4 73 353
oceny
6,4 10 1 73353
5,2 10
ocen krytyków
Ja, Irena i Ja
powrót do forum filmu Ja, Irena i Ja

Oglądając ten film ubawiłem się niesamowicie, ale np. gdy Charile już kompletnie świrował to byłem trochę przerażony, bo z jednej strony było to zabawne ale z drugiej strony to sytuacja Charliego była bardzo dramatyczna. Podobnie byłem przerażony gdy Charlie zaczął robić dziwne miny na posterunku. Kurczak w dupie mi się nie podobał. Dużo fajnych dialogów. Są też żarty nie do końca oczywiste - dlaczego "dzieci" Charliego są takie mądre? Jak to Charlie wziął Colę z automatu? Takich przykładów jest jeszcze kilka.

ocenił(a) film na 7
Jaron

komedia, ktora przeraza, ale w inny sposob
Podobalo mnie sie... To zasluga Carreya (za ktorym nie przepadam, a ktory przyjemnie mnie zaskoczyl) i Zellweger (ktora mnie nie zaskoczyla, bo spodziewalam sie ciekawej roli w jej wykonaniu).
Co mnie przerazilo? Wlasnie to, ze nie bylam zalamana po filmie... Nie wiedzialam,ze komedia z zartami ponizej pasa i ktora od poczatku byla dla mne na pozycji straconej, moze wywolac u mnie usmiech i nie byc beznadziejna. Nie wiem, co sie dzieje....;-)

ocenił(a) film na 7
Jaron

w zwiazku z zartami
Dzieci Charliego sa takie madre, bo ich biologiczni rodzice maja barzdo wysoki iloraz inteligencji - naleza w koncu do Mensy.
Przy automacie z napojami to nie byl Charlie tylko Hank. Udawal Charliego, zeby przespac sie z panienka.
Tyle moge wyjasnic...

Jaron

"Wpakowal 6 kul w krowi leb. Zwierze ma szczescie, ze przyzylo"

LOL! :))))

ocenił(a) film na 7
Jaron

Rozwalił przecież cału automat z coca cola. Jak odjerzdzali to był pokazana rozwalony automat :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones