PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 804
oceny
7,2 10 1 265804
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

Boże

ocenił(a) film na 5

Ten film jest taki denny.

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

Dokładnie. Mocno się wynudziłem oglądając, a w trakcie zastanawiałem się nawet czy sobie nie odpuścić ale w końcu na siłę obejrzałem do końca. I właśnie jedynie końcówka była całkiem niezła. Za fajnie zrealizowany finał podniosłem ocenę z 3 na 4. Taka sytuacja.

MumciurMaster

Równie dobrze można napisać, że Twoja wypowiedź jest denna.

Jakieś argumenty?

ocenił(a) film na 9
MumciurMaster

Twa wypowiedz to wiocha.pl

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Proszę bardzo - argumenty:
-zbyt ambitny. Stara się zawierać w sobie kilka jakichś tam mądrości, przez co w ostateczności jedyne co robi to sypie patosem i moralitetami
-niezgodność z oryginałem. Liczyłem na coś co będzie bardziej przypominać adaptację dzieł Aasimova.
-schematy. Film bardzo hollywoodzki, trzyma się standardowych ścieżek, przez co nie może realizować tego filozoficznego przesłania.
-aktorstwo. O ile sam Will Smith jest zaskakująco dobry to reszta obsady jest nieciekawa.
-reklamy. Z tego co pamiętam to trochę jednak biją po oczach (ale mogę się mylić)

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

ogladałem go ze 3 razy i lubie S-F znaczy ze jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 5
romano1999

Nie wiem co napisać. Wybacz mi mistrzu.

ocenił(a) film na 8
MumciurMaster

o dzieki ci panie

ocenił(a) film na 5
MumciurMaster

Zbyt patetyczny, zwłaszcza końcówka.
No i oczywiście "lokowanie" produktów. JVC, Converse, Audi, Audi, JVC, i znowu 5 x Audi.

użytkownik usunięty
Trabant601

Brand jest wszechobecny zobacz jurasicworld.

ocenił(a) film na 5

Owszem nie oglądałem jeszcze. Ale już się boję, że wszystkie samochody są jednej marki.
Najlepiej jak ożenili w "Skyfall" Caterpillara z BMW.

użytkownik usunięty
Trabant601

To jeszcze nic oscentacyjne picie coli, powolna jazda mercedesa, powolne używanie nokii, Macbooka itp. Ja już przyzwyczaiłem się że US jakimś cudem 90% ludzi używa maca np, ale nie tylko w utworze pitbulla i lopez pojawiają się okulary swavorskiego i jakaś marka wódki. Teraz 20 minut filmu to ukryte reklamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones