PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95492}

Ja, robot

I, Robot
7,2 265 816
ocen
7,2 10 1 265816
5,9 18
ocen krytyków
Ja, robot
powrót do forum filmu Ja, robot

Ja Robot?

ocenił(a) film na 5

za takie pieniadze przeznaczone na ten film ,spokojnie mozna było stworzyc coś o wiele lepszego.

Reny80

Mi się film bardzo podobał, choć obejrzałem go pierwszy raz i to stosunkowo niedawno. Na początku natrafiamy na liczne zagadki, na które pod koniec uzyskujemy odpowiedzi.

'' coś '' - haha

ocenił(a) film na 9
Reny80

Jak na tamte lata to nic lepszego stworzyć się nie dało.
Dla mnie geniusz, idealne odtworzenie przyszłosci i bardzo ciekawa fabuła pełna tajemnic.

Johnny922

Jak na tamte lata??? Przecież to _współczesny_ film.
Przykra sprawa, bo rzadko się ten sposób wypowiadam o filmach, ale "Ja, robot" to wyjątkowa kupa. Schematyczny, przewidywalny, kiczowaty, płytki i nudny - profanacja s-f.

ocenił(a) film na 8
sever

Nie jest taki zły. Są gorsze filmy za wielką kasę, które mają tylko dobrą promocje i obsadę.

ocenił(a) film na 8
sever

Wez pod uwage jak szybko w dzisiejszych czasach technika idzie do przodu. 2004 rok w porownaniu do tego co robi sie teraz, to gruba roznica.

ocenił(a) film na 5
dolce8

Pamiętam jak w 2004 roku szczytem szpanu było posiadanie 150 dzwonków polifonicznych, aparat 2 megapiksele i w ogóle...komórka z kolorowym wyświetlaczem. Nokia 3510i to było szaleństwo. A 8 lat później powstaje Nokia Lumia, Android to standard, Polska wysyła satelitę w kosmos, aż strach pomyśleć, co będzie w 2035 :)

ocenił(a) film na 8
ornell

Polska wysłała satelitę w kosmos!?

ocenił(a) film na 5
mk34

Brzmi poważnie, ale i tak jest się z czego cieszyć, mimo że to tylko malutki satelita :) http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/nauka/pierwszy-polski-satelita-wystrzelo ny-w-kosmos,5025319,fotoreportaz-mini.html

sever

Ja myślę że ty jesteś profanacją dobrych manier i zachowania kultury.

Reny80

To na co jeszcze czekasz? Do dzieła, z niecierpliwością czekam na rezultat

ocenił(a) film na 6
ObiWanKenobi444

Może najpierw kase na ten projekt wyłóż. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones