PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6506}

Ja cię kocham, a ty śpisz

While You Were Sleeping
6,8 66 524
oceny
6,8 10 1 66524
6,0 10
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty śpisz
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty śpisz

To jedyna komedia romantyczna, czy nawet film z wątkiem miłosnym, którą z przyjemnością obejrzałam. Zwykle motywy są powtarzalne, albo realizacja denna, ten jednak film mnie uwiódł. Było i zabawnie, i romantycznie, potrafiłam naprawdę przeżywać razem z bohaterami. Główna bohaterka bardzo sympatyczna, aktorka dobrze zagrała swoją rolę. Bardzo dobry film i, tak jak w temacie, gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
wieczny_zalobnik

Taka , to prawa. Sandra doskonale odegrała tę rolę, inny przy niej wypadli wręcz blado. Świetna komedia romantyczna, wręcz kwintesencja tego gatunku.

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Jakie blado? Pullman rewelacyjny tu jest. Nie przepadam za nim, ale tu nie moglam oczu oderwac.

ocenił(a) film na 7
kassis

Ja zgadzam się z kassis. Pullman również był ujmujący, a razem stworzyli świetny duet. Udało im się pokazać to delikatne iskrzenie między dwojgiem ludzi. Czasami ogląda się film i nie mozna oprzeć się wrażeniu, że aktorzy kiepsko odgrywają role zakochanych. Między postaciami nie ma żadnej chemii. A w tym duecie ona jest z całą pewnością i to w uroczym, subtelnym wydaniu :)

wieczny_zalobnik

Wczoraj po raz kolejny obejrzałam ten film i po raz kolejny świetnie się na nim bawiłam.

Vanessa100

Ja też wczoraj oglądałam. To jedna z moich ulubionych komedii romantycznych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones