PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195203}
4,0 58 267
ocen
4,0 10 1 58267
3,0 13
ocen krytyków
Ja wam pokażę
powrót do forum filmu Ja wam pokażę!

nawet nie ogladalem i juz daje 1 albo nawet 0 albo nawet nie ocenie tego bo to gunwo nie miesci sie w mojej skali ocen musialbym chyba obejrzec ten film w 12 wieku p.n.e zeby dac chociaz 1 lol

ocenił(a) film na 5
kosiorwks

Podejście godne niedojrzałości.

chemas

Tak wiem ze zachowalem sie jak gowniarz, ale taki juz mam styl. Mlody i pelen energii by zwalczac wszelakie gunwo ktore prezentuje mi zarowno Polska Telewizja jak i przerozne kiczowe wytwornie filmowe.

W mojej postawie mozna zauwazyc walke o dobro kina. Przerozne scierwo ktore jest mi serwowane ze strony w/w organizacje stawia mnie w jasnym punkcie mojej sciezki kinomana. Zwalczac ten syf, krytykujac niemilosiernie, by przecietny Kowalski nie stracil 1,5h swojego czasu.

Mamy 21 wiek, i mnostwo metod by uprzymlic sobie czas przez ogladanie dobrych produkcji za pomoca internetu czy czasem telewizji. Ktos powie "no nic nie ma wtej TV" - otoz rozrywke trzeba zorganizowac sobie samemu. Czasem zaluje ze nie jestem tak tepy bo nie spedzalbym czasem 2h nad znalezieniem filmu - A co to za film? Kto rezyserowal? Tej aktorki nie lubie... Wybredny to ja jestem, na pewno. Jednakze jestem niczym gladiator wrzucony na arene a wkolo mnie scierwo z TVN'u skandujace imie przeciwnika - w tym przypadku pan/pani Ja wam Pokaze.

Do czego daze? Mysle ze chodzi tu o postawe obywatelska. Jesli NIE BEDZIEMY ogladac scierwa to scierwo nie bedzie puszczane - proste. Dlatego choc wiem iz walcze z wiatrakami , bede - dodaje mi skrzydel i poczucie wlasnej wartosci ze ominelo mnie to szerokim lukiem i Bog zeslal mi odrobine wiecej rozumu. Wiadomo, prawda jest jak pupa kazdy ma swoja i nie jeden mnie pojedzie za to. Ale ciesze sie, ze sa ludzie jeszcze nie do konca obojetni, najbardziej nie lubie Kowalskich przed Na Wspolnej podczas gdy na HBO leci True Detective.

Zalozenie jest proste - ZWALCZAC TO SCIERWO SLOWEM ! :D MLODE POKOLENIE NIE CHCE TEJ SZMIRY POZDRAWIAM 20 letni chlopiec.

kosiorwks

Taka dygresja. Slyszales o tym chorym poebie ktory pocial sobie twarz? Telewizja superstacja napisala do niego na fejsbuku. Ale odpisal ze pogada tylko za pieniadze.

Najsmieszniejsze jest to, ze ten fanpage to nie byl jego tylko ludzi ktorzy na akcji skorzystali a goscie z "telewizji" choc pracuja w "mediach" o owych "mediach" jak widac gunwo wiedza, a ten film to produkcja pewnie TVN u czyli scierwo o podobnej masci.

ocenił(a) film na 5
kosiorwks

OK, rozumiem Ciebie doskonale, sam próbuję, gdzie się da, zwalczać telewizyjną papkę, której coraz więcej pcha się telewidzom. Przede wszystkim chodzi o publiczną i ich zaje*te ramówki, w których same produkty (jak na przykład Rodzinka.pl, czy MjM) z ulokowanymi produktami (jak Tymbark na przyklad) Ludziom robi się wielkie pranie mózgu, a duża część to łyka, jak proszek od bólu głowy.
Nie lubię tylko skrajnych ocen i to jeszcze z zasady bez obejrzenia.
Pozdro

chemas

Tak, wiem ze bez obejrzenia troche bezpodstawnie. Ale chce pokazac ze ten film nie jest w stanie nawet mnie w zaden sposob ZACHECIC. Ogladalem drobna urywke, zenada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones