PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4313}

Jabłka Adama

Adams æbler
7,7 88 488
ocen
7,7 10 1 88488
7,2 18
ocen krytyków
Jabłka Adama
powrót do forum filmu Jabłka Adama

...

ocenił(a) film na 7

Mam wrazenie, ze jestem jedyna osoba, ktorej nic w tym filmie nie rozbawilo, na zadnym momencie sie nie zasmialam, a wiele osob tu pisze, ze byly momenty mega zabawne.
Mnie ten film raczej sklonil do refleksji.

ocenił(a) film na 7
azxlea

A co jest złego w rozmyślaniu nad sensem życia z uśmiechem na twarzy? ;)

ocenił(a) film na 7
Surprajs

Nie powiedzialam, ze to cos zlego. Moze zle sformulowalam zdanie i tak to zrozumiales.

ocenił(a) film na 7
azxlea

Być może. Odebrałem Twoją wypowiedź jako coś w stylu "Tępe masy widzą w tym filmie komedię, pozwólcie, że was oświecę". Dobrze, że się mylę ;)

W tym filmie były i scena absurdalne, i posiadające jakiś głębszy przekaz. Obie te rzeczy zostały połączone w bardzo dobry sposób i właśnie dlatego ten film jest dobry. Trafia do tych, którzy wolą się śmiać (nie wykluczając refleksji), ale też do tych, którzy wolą refleksję (nie wykluczając śmiechu).

ocenił(a) film na 7
Surprajs

Nieienie, Bron Boze, nie o to mi chodzilo! Tylko o to, ze ja w tym filmie widzialam tylko refleksje, a nie tak jak inni - i refleksje i smiech :)

ocenił(a) film na 7
azxlea

Czyli to już kwestia poczucia humoru. Albo jego braku :p

ocenił(a) film na 9
azxlea

I tak dałaś wysoko, 7 jest ok. Jesteś skłonna do refleksji zatem nie oglądaj Dnia świra ,może to skutkować załamaniem nerwowym. A już na pewno nie przymierzaj się do Norsemena , Czarnej żmii lub Monty P. Paranoja murowana.Prawdopodobnie lubisz lekki humor,polecam francuskie komedie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones