PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629392}
6,8 73 983
oceny
6,8 10 1 73983
6,6 12
ocen krytyków
Jack Reacher: Jednym strzałem
powrót do forum filmu Jack Reacher: Jednym strzałem

Zaskoczenie...

ocenił(a) film na 9

Film jest bardzo dobry a ma bardzo słaba ocene.... Nie rozumiem... Film jest ciekawy i trzyma w
napięciu... jest akcja, jest zagadka... a tu prosze ocena nijaka...

ocenił(a) film na 6
centurionmac

Przeczytaj choć jedną książkę o Jacku Reacherze, a będziesz wiedział o co kaman.

ocenił(a) film na 9
Shiloh

Wydawało mi się, że na tej stronie ocenia się poziom filmu, a nie jego stopień adaptacji do książki... Według mnie film jest bardzo dobry... i nie ma najmniejszego znaczenia czy jej on wiernym odzwierdziedleniem książki...

ocenił(a) film na 6
centurionmac

Nie dla fanów Reachera, a tych jest tu najwięcej.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Masz jakies dane na ten temat? Skad wiesz, ze jest ich tu najwiecej? Ja jestem fanem Reachera i film byl zaje***ty. Zaczalem ta zalosna ksiazke, ale film byl o niebo lepszy.

centurionmac

Popieram!
Nie słuchaj tego pieska ! Frustrat 1/10 wystawia buahahahhaha co za typ....
Ja książkę czytałem i mi się podobało :)
Dokładnie tak jak napisałeś - trzyma w napięciu, szczególnie pod koniec

Ja daję 8+, Średnia na FW spokojnie mogłaby być powyżej 7

ubersoldat

Nie mogłaby być powyżej 7, ja jestem zaskoczony, że jest powyżej 5. Nie czytałem książki, ale sam film - zaczyna się dobrze, ale im dalej w las, tym gorzej. Klisza za kliszą, fabuła robi się coraz głupsza i wcale nie jest zaskakująca - cała ta intryga jest prostacka jak budowa cepa. W scenie gdy Cruise odrzuca broń żeby się nawalać wręcz... no proszę bardzo, co to lata 80 i film ze Stallone? Rly?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones