PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673946}
7,4 134 428
ocen
7,4 10 1 134428
6,2 25
ocen krytyków
Jack Strong
powrót do forum filmu Jack Strong

Czy według was jej rola wogóle zasługuje na Orła czy po prostu nie było nikogo lepszego. Bo jej rola i gra była bardzo średnia . Nic porywającego

maciej2801

Największa zagadka tego filmu to właśnie zachwyt nad Ostaszewską.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

Jej tekst: "Ja się pytam : "Czy Ty masz kochankę!?"" <zrywa obrus z zastawą stołową, za którą stała w kolejce pewnie dobrych kilka godzin> po prostu bardzo telenowelowaty. Zresztą, przez cały film wygląda to tak jakby całe dnie siedziała w kuchni a spała w salonie. Na końcu w ogóle żadnej wzmianki co się żoną pułkownika stało. Pewnie poszła tropić te kochanki, bo taki spisek węszyła od początku i tak namiętnie drążyła, w końcu reżyser pokazał to jako Jej credo życiowe: "Ja się pytam czy Ty masz kochankę?!". Kukliński wraca do dom: Co na obiad? Żona wchodzi z chochlą: Ja się pytam, czy Ty masz kochankę?! No serio, Pani pułkownikowa na pewno miała jakąś prace i hobby Pan Pasikowski jakoś nie ma ręki do reżyserowania kobiet.

Bronson87

I jeszcze te przekrzywione okulary na nosie - obraz nędzy i rozpaczy.

maciej2801

Jak wielbię Ostaszewską tak jej gra w tym filmie bardzo mi się nie spodobała. Maniera niczym z ''Przepisu na życie''.
To samo z charakteryzacją. Raz wygląda normalnie, potem już jak stara babcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones