PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 80 901
ocen
7,4 10 1 80901
7,5 31
ocen krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Tarantino miał nosa do tej roli - nikt inny nie wpadłby na to aby ją zaangażować jako Melanie :D

Zakeri

Tarantino ma talent do wsadzania odpowiednich osób w odpowiednie role , w pulp fiction mamy mistrzowskie role 2 typów - zdecydowanie ich role życia !! w death proof Kaskadera! tutaj Bridget , w Bękartach Waltza w Kill Billu ... itd - jest Mistrzem w tym po prostu już nie mówiąc o Time Rothe !!

ocenił(a) film na 8
temteges

Taratino pisze świetne scenariusze. Oglądałem kilka filmów z jego udziałem (jako scenarzysta) i muszę powiedzieć, że w każdej chwili możemy spodziewać się dosłownie wszystkiego. Jego pomysły są ciekawe i trzymają w napięciu do ostaniej chwili :) Natomiast w Jackie Brown nie byłem pewien co ona chce zrobić z tą kasą. Czy chce oszukać policję czy dalej trzymać z Ordell'em? To właśnie podoba mi się w filmach Quentina Tarantino!!

Bajaczyskooo

Dokładnie nigdy nie wiadomo co sie stanie , najbardziej z wszystkich jego zabiegów kinowych podoba mi sie motyw z końcówki Wściekłych Psów kiedy to mamy przydługawą scene w magazynie a na koniec wszystko eksploduje , taki zabieg był tez obecny w Bękartach kiedy spotykają sie w knajpie z tą panną ( nigdy nie pamiętam imion) wszystko pięknie sie rozwija , każdy moment jest tak bardzo ciekawy że siedzisz wbity w fotel i nieumiesz sie doczekać najtępnej chwili co sie wydarzy, aż do momentu kiedy wszystko w pewnym krótkim momencie wybucha i wszyscy nagle giną - Uwliebiam to ! taka zabawa sztuką ! poza tym co mi sie podoba w jego filmach , to że sceny są podzielone na rozdziały Bekarty, Kill Bill , takie smaczki jak np strzałki pokazujące daną osobe w Bekartach, brak jakichkolwiek efektów specjalnych wszystko jak najbardziej naturalnie, muzyka ,dobieranie odpowiednich osób pod dane role o czym wspomniałem wyżej , a przedewszystkim ten niepowtarzalny klimat który poprostu kocham ! jedyne nie podobał mi sie motyw z Kill Billa kiedy to Uma rozwala wszystkich swoim mieczem w tej chińskiej restauracji ! z tego też powodu wiele osób nie przekonało sie do Bękartów bo mysleli że bedzie mega sieczka w kiczowatym stylu! a Tarantion znowu powrócił do korzeni, eksperymenty mile widziane w jego filmach ale myśle że z tą sceną zabardzo pojechał i jest mało w jego stylu ! Peace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones