PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733211}

Jak Bóg da

Se Dio Vuole
7,0 14 526
ocen
7,0 10 1 14526
5,0 3
oceny krytyków
Jak Bóg da
powrót do forum filmu Jak Bóg da

w której dominuje czysty,celny i przede wszystkim zdrowy dowcip.
Film na którym można się pośmiać, chwilami pomyśleć , film z przesłaniem ale nie to jest jego głównym atutem ale to w/g mnie jest akurat drugoplanowe.

Włosi po raz kolejny pokazali, że potrafią zmontować temat bez wulgaryzmów, humoru fekalno-asenizacyjnego i w kółko do znudzenia bez debilnych wstawek z podtekstami seksualnymi - do porzygania w kółko to samo.

ocenił(a) film na 7

Bardzo trafne podsumowanie tego filmu.
Niestety nasi "tfórcy" potrafią ostatnio kręcić tylko debilne "komedie romantyczne" które tyle mają wspólnego z komediami co ma krzesło elektryczne z krzesłem.

ocenił(a) film na 9
speedy179

Zapomniałeś jeszcze o hołubionych filmach Vegi - człowieka który w twarz się śmieje jak mu naiwny naród kasę nabija oglądając jego gnioty.
Szkoda, że po filmie zostaje niesmak - sam film świetny pod względem rozrywki, jak i nienachalności. Ten niesmak to świadomość, że u nas takiego ze świecą szukać.
PS. Zwróciłem uwagę jeszcze na świetny dźwięk - dialogi są bardzo zrozumiałe, dźwięki tła słyszalne tak jak w życiu. U nas w filmie trzeba się domyślać co mówią aktorzy, bo tło zagłusza wszystko

ocenił(a) film na 8

W pełni się zgadzam. Komedia dla każdego, przy tym niegłupia.
Świetny film.

ocenił(a) film na 9

Rewelacja, szukałem porównań i tylko przyszedł mi na myśl film "Ostrov". Z przyjemnością obejrzę jeszcze raz !

ocenił(a) film na 8

Trafnie napisales/as.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones