PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6238}

Jak Stella zdobyła miłość

How Stella Got Her Groove Back
5,8 574
oceny
5,8 10 1 574
Jak Stella zdobyła miłość
powrót do forum filmu Jak Stella zdobyła miłość

nie chce mi sie pisac o filmie. chce powiedzieć, że zakochalam sie w czarnoskorym aktorze. jaki on jest ladny. jakie on ma cialo. jest boski! myśle ze wiele dziewczat sie ze mna zgodzi. James Pickens Jr jest bardzo sexy i zaloze sie ze niektorzy faceci choc nie sa gejami poszliby z nim z chęcia do lozka. no powiedzcie panowie czy nie mowie prawdy? a wy i tak pewnie sie nie przyznacie. a wy dziewczyny? czy po obejrzeniu tego filmu śnil wam sie APollo (oczywiscie mowie o James Pickens Jr)? szkoda ze w Polsce i na swiecie jest tak malo przystojnych facetow (tzn. takich ktorzy rzucali by na kolana) a jak juz sa to najczęsciej zajeci bo maja juz dziewczyny. jakie to smutne, no ale trzeba sie pogodzic ze smutna rzeczywistoscia.
WRAŻENIA:
zdecydowanie POZYTYWNE ale nie wiem czy to dlatego że podoba mi sie głowny bohater :-)

ocenił(a) film na 5
misiamum

Główny bohater nazywa się Taye Diggs (i rzeczywiście jest boski). Aktor ktorego wymieniasz grał bylego męża Stelli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones