PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6531}
7,9 278 407
ocen
7,9 10 1 278407
7,4 18
ocen krytyków
Jak rozpętałem drugą wojnę światową
powrót do forum filmu Jak rozpętałem drugą wojnę światową

go nagrali. Dziwne. Nawet miałem wrażenie, że Świderski mówi swoim głosem po francusku (ale chyba jednak nie), nie mogę tego zweryfikować. Pewne natomiast jest, że Kowalski gdy mówi po polsku, mówi własnym głosem, gdy po francusku - nie.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Po francusku też swoim głosem :)

ocenił(a) film na 10
Azot94

A skąd to wiesz? Ostatnio wsłuchiwałem się w jego kwestie, nie wygląda, by mówił sam po francusku.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Wsłuchałem się ja kilkukrotnie, a dla pewności pół rodziny potwierdziło że to jego głos :)

ocenił(a) film na 10
Azot94

Zaliczam to jako bardzo prawdopodobne świadectwo, że tak jest. Żeby tylko znaleźć jakieś świadectwa o tym dubbingu czy o jego braku, a szperałem na różnych portalach filmowych. I sam się jeszcze raz wsłucham.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Z tego co mówisz to jeśli Świderski mówi własnym głosem... Benoit też... Karewicz również...i Kuźniar to Kowalski na pewno. jedynie dubbingowane głosy jakie znalazłem to: Janusz Kłosiński - Zbieracz min, no i może Rudzki nie mówi własnym głosem, choć Ordon też nie.?

ocenił(a) film na 10
Wydmin

Tak czy owak dla mnie to że Niemcy mówią tu po niemiecku, Anglicy po angielsku itp. jest jednym z większych atutów tego świetnego filmu.
W wielu znakomitych skądinąd produkcjach drażni mnie właśnie fakt iż wszyscy posługują się jednym językiem :D

ocenił(a) film na 10
andre_

Zgadzam się.

Wydmin

Fronczewski (Włoch kierowca pod koniec 2 części) też prawdopodobnie był dubbingowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones