PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 270
ocen
4,9 10 1 48270
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

Więc mam nadzieję że trochę podskoczy w rankingu i nie będzie sie go oceniać pod pryzmatem durnowatych produkcji typu tego reżysera Lejdis i Testosteron.

To porządna dawka humoru, szybka akcja, dobre dialogi, gra. Wszystko się udało. Uważam go za najlepszą współczesną komedie.
Co z tego ze polski ? Co z tego że Saramowicza? Oceniajcie film, nie swoje szufladkowe uprzedzenia.

ocenił(a) film na 3
Brumhilda

Lejdis w porównaniu do tego filmu to arcydzieło. było chociaż zabawne momentami.

ocenił(a) film na 1
suicide_scherzo

Dokładnie. Tego się nie dało oglądać. Żaden film mnie tak nie wyłączył i po pierwszej reklamie wiedziałam kto jest morderca

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

Tylko oczywiście trzeba mieć poczucie humoru, mruk i gbur wiadomo że sie nie zaśmieje ;))

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Ja mam ogromne poczucie humoru, ale cos tak debilnego nie moze byc zabawne, no sorry. Jest wiele filmow ktore mnie bawia ale to jest dno dna

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

Ogromne?:) Pewnie sie śmiejesz jak ktos się potknie ;)))

W omawianym filmie przeważa czarny typ humoru wiec mogę zrozumieć że większość go nie kuma.

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Hahaha chyba nie masz pojęcia o czarnym humorze. Czarny humor jest do bólu zabawny i podly a to jest po prostu debilne

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

a ty o ładnych awatarach nie masz pojęcia, mając taki gust nie dziwie sie że zajmujesz ta pozycję haha ;))

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Co maja jakies glupie awatary do gustu filmowego i poczucia humoru? Nie masz o co sie doczepisz to probujesz czegokolwiek? Ile ty masz lat, 12?? Totalnie zalosne :D współczuje . Napisalam ze mi sie film nie podoba i mnie nie bawi a ty musisz sie przypi.erdolic i pokazac ze twoje na wierzchu. Nie dopuszczasz mysli ze mozesz nie miec racje i innych bawia inne rzeczy

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

azulocurulo, dyskutujesz od wczoraj o tym mimo że nie masz nic do powiedzenia, wnioskuje że jednak ten film ci sie podobał.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

No taaaaaaa albo tak ci sie nudzi że trolujesz gdzie popadnie.

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Dobra dziewczyno daj sobie spokoj. Szkoda rąk na dyskusje z Toba. Predzej spodziewam sie, ze to raczej ty jestes trollem

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

Ale to jest mój temat wiec co najwyzej ja moge cie wyprosić dobra dziewczyno.

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Wow, no to mnie wyproś :D płakać nie będę. Geez...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
azuloscurocasinegro

Jak ci przeszkadza to nie oglądaj i po problemie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

Popisałaś sie, ale wiem że na wiecej cie nie stać.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
azuloscurocasinegro

Teraz bedziesz wyszukiwac kazdej mojej wypowiedzi? Jakież to dziecinnie urocze :) znajdz mnie jeszcze na facebooku i komentuj tam kazdy wpis

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Powtarzasz się, nie zmienie go bo tobie sie tak podoba :) Obrzydliwa jest tutaj tylko twoja ignorancja

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

Dobrze ci radze, robisz okropne wrażenie. Ta laska wyglada jakby sie z rozumem nie widziała.

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Kobieto, na kim ja mam robić wrażenie, na tobie? To nie portal randkowy a forum filmowe :)

ocenił(a) film na 9
azuloscurocasinegro

A twoja postać z jakiego jest filmu ? Wiem ! http://www.filmweb.pl/film/G%C5%82upia+i+g%C5%82upsza-2007-389881 ;))

ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Taaak faktycznie. Dziecinada

ocenił(a) film na 1
azuloscurocasinegro

Jestem Pamelą, czy może Denise?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Brumhilda

Ty za to nie. Jakbyś nie zaczęła głupio komentować to ta dyskusja urwałaby się przy mojej wypowiedzi. Ale zawsze musi byc twoje na wierzchu i koniecznie chcesz pokazac wszystkim ze masz racje kiedy jej nie masz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Brumhilda

No ty o tym wiesz na pewno, jakie mam braki na kazdym polu. Nara :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
azuloscurocasinegro

Ee tam nie gadaj. Trochę tekstów śmiesznych było. Najlepsze jak w ziemi kopały i tekst- Przerwa na zioło :) To mnie zniszczyło dokumentnie. Może nie palisz to cię nie rozśmieszyło.

ocenił(a) film na 3
Brumhilda

no wlasnie trafilem na kawalek tego czegos filmopodobnego, zdecydowanie ocena podskoczy, naciagane 3.

ps
Testosteron to swietna sztuka, mino najwiekszych staran Saramonowicza aby ten genialny scenariusz zniszczyć i sprowadzić do poziomu produkcji tvn nadal się broni, a lejdis jest po prostu rewelacyjne.

ps. ps.
caly zart w tym filmie opiera sie na niczym nieuzasadnionym przeklinaniu na każdym kroku, malo smieszne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Brumhilda

to, ze nie mam poczucia humoru moge zrozumiec, ale nie czaje o co chodzi z tym penisem, nie obcuje z cudzymi jesli o to chodzi.

ocenił(a) film na 9
Clarence_Worley

To obejrzyj najpierw film na temat którego masz tyle do powiedzenia ;p. Miłego dnia.

ocenił(a) film na 3
Brumhilda

no wlasnie obejzalem, choc przyznam sie ze nie do konca bo nie dalem rady. dlatego sie wypowidam

ocenił(a) film na 9
Clarence_Worley

To sie nie wypowiadaj jak nie znasz najważniejszych kwestii. Francuskie czarne komedie maja ocenę 9 na filmwebie mimo że sa dużo gorsze od tej no ale wiadomo ze dzieciarnia musi zhejtować jedynkami bo inaczej dostaje zatwardzenia.

Brumhilda

No faktycznie, 30 minut filmu i a już poleciał w dół na Filmwebie, współczuję ;)

ocenił(a) film na 9
mala.lwica

Jak pisałam ten post było 4,7, teraz jest 4,9 . Trudna matematyka ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones