PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 270
ocen
4,9 10 1 48270
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

A dla mnie w tym filmie świetnie zostały pokazane typy kobiet i typy facetów oraz to jakie typy relacji damsko-męskich między nimi są. Mamy tu i faceta chorobliwie zazdrosnego i potrzebującego (Krystian), prostu słabego i ciapowatego (Jakub, mąż Ewy), stanowczego i nie dającego sobie wejść kobietą na głowę ale i zarazem wyobcowanego oraz trochę przez to tajemniczego (ten policjant prowadzący sprawę) i typ faceta opanowanego i spokojnego ale zarazem stanowczego (Jerry). Ukazano też różne typy kobiet: manipulantkę która nawet seksu użyje jako narzędzia manipulacji do osiągnięcia jakiś tam swoich korzyści (Ewa), niezrównoważoną psychicznie o milionach twarzy (Kornelię) i do końca dla mnie nie odgadnioną bo posiadającą kilka cech Ewy ale do końca nie korzystającą z tych cech (Maję).

Te typy osobowości, ukazane między nimi relacje zostały w tym filmie ukazane fenomenalnie. Powiem szczerze, ja nie skupiałem się zbyt na fabule która jest trochę trywialna (ale w końcu to komedia) a moją uwagę przykuwały właśnie te osobistości które w tym filmie pokazano w sposób bardzo dobry oraz odgadywanie cech jakie posiadają poszczególni bohaterowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones