PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561010}

Jak to robią single

How to Be Single
6,3 73 194
oceny
6,3 10 1 73194
6,0 8
ocen krytyków
Jak to robią single
powrót do forum filmu Jak to robią single

Moze i nie ma zadnych ograniczen, ALE zawsze wraca do pustego domu.
Od czasu znajdzie kogos zeby sie wyzyc seksualnie. Ale zawsze wraca do pustego domu.
No chyba ze mieszka z innymi singlami.
Moze i rozwiazlosc seksualna jest fajna ALE ja mam zone z ktora regularnie wspolzyje i takze jestem usatysfakcjonowany. Nalezy pamietac aby wprowadzac urozmaicenia i wcale nie musi byc nudno.
A single i tak wracaja do pustego domu.

ocenił(a) film na 8
NokiaFi

Życie singla nie musi zawsze kończyć się powrotami do pustego domu. Jeśli singiel decyduje się na takie życie to często jest bardziej szczęśliwy od wielu ludzi w związkach którzy często na zewnątrz pokazują, że są szczęśliwi a tak naprawdę ich życie jest szare.

Ciekawe co piszesz: "..ALE ja mam zone z ktora regularnie wspolzyje..".. - czyli jak rozumiem (i jak mówią specjaliści), bawisz się z żoną co pewien czas ale nie każdego dnia? To raczej nie jest do końca w pełni udany związek choć mogę się mylić.

USManiac

Głównie chodziło mi o singli, którzy są sami ze względu na :
wygląd, CHARAKTER, zasobność portfela itp.
Jednak niektórzy są z tego dumni przydziewając łatkę singla.

A po drugie. Jak króliki to bzykaliśmy się z żoną jakiś czas temu. Kiedy nie było tylu obowiązków. :)))
Kiedyś to zrozumiesz.

NokiaFi

Nie dopisalem. TO, ze ktos nie wspolzyje codziennie, majac juz dzieci, prace itp, nie oznacza ze zwiazek nie jest udany.

NokiaFi

To nie miejsce do dyskusji o terapiach. Można być samym ale nie samotnym, można nie być samym a być samotnym. Takie jest życie i każdy sie w jakiś sposób do tego dostosowuje, na to godzi, na to decyduje. Wybierz prawidłową odpowiedź dla siebie w momencie czytania tego tekstu, a za parę dni/tygodni/lat może ta odpowiedź być zupełnie inna.
Gratuluję udanych związków i niech trwają jak najdłużej, bo w dzisiejszych czasach staje się to niestety wyjątkiem od smutnej reguły.Pozdrawiam ludzi co lubią się śmiać, szczególnie z samych siebie :)

JimmyQ

Łał, fajnie napisane:) Aż miło przeczytać rzeczywistą mądrość zawartą w kilku zaledwie zdaniach a przy tym coś pozytywnego;) Wszystkiego NAJ dobry człowieku:)

NokiaFi

Co za biedne myślenie.

AmonGoeth

Rozwin swoja mysl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones