PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38614}

Jak ugryźć 10 milionów 2

The Whole Ten Yards
6,6 31 226
ocen
6,6 10 1 31226
Jak ugryźć 10 milionów 2
powrót do forum filmu Jak ugryźć 10 milionów 2

Ten film to dowód na to że Matthew Perry nie potrafi uwolnić sie od roli Chandlera.
Niestety. Jeśli chodzi o film to wacham się miedzy 5 a 6

Justyna0810

Takie samo odnoszę wrażenie. Gdziekolwiek go widzę, to widzę Chandlera, ale akurat mi w ogóle to nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
Justyna0810

Nie do końca mogę się z tobą zgodzić. Akurat w tym filmie był bardzo chandlerowaty (co mi osobiście w ogóle nie przeszkadzało), ale obejrzyj sobie np. Ptaki Ameryki - kompletne przeciwieństwo Chandlera. Polecam Młodzi gniewni - historia Rona Clarka.

ocenił(a) film na 4
m_a_c_88

No do filmu " Młodzi gniewni- Historia Rona Clarka" mnie niestety nie zachęcisz bo jednoznacznie kojarzy mi się z filmem " Młodzi Gniewni" z Michelle Pfeifer

Justyna0810

Jeśli chodzi o Młodych Gniewnych... tak samo myślałam jak Ty. Ale przełamałam się i obejrzałam i nie żałuje :) Naprawdę gorąco polecam " Młodzi gniewni- Historia Rona Clarka" ;)

Justyna0810

no to widocznie obejrzalas z nim tylko ten film, w którym akurat gra taka a nie inna postac, obejrzyj tak jak wczesniej piszą Historie Rona Clarka ,lub faceta ktory sie zawiesił

ocenił(a) film na 6
Justyna0810

epizod w Good Wife, rowniez kompletnie inna postac niz Chandlera

Justyna0810

Wahałaś się między 5 a 6 i stanęło na 4 ;-) Też nie jestem pewny - 4 czy 5. Choć generalnie lubię takie lekkie komedie.

ocenił(a) film na 4
Justyna0810

Obejrzałem - kilkakrotnie (i tylko) wywołał grymas uśmiechu na mej twarzy za co daje mu tylko 4/10!!!

ocenił(a) film na 6
Justyna0810

co do tego filmu - absolutnie się zgadzam, ale np. w "Facecie, który się zawiesił" i "Kto pierwszy ten lepszy" Matthew wykreował zupełnie inne, wcale niezłe postacie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones