PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603172}

Jak urodzić i nie zwariować

What to Expect When You're Expecting
6,2 73 721
ocen
6,2 10 1 73721
4,3 9
ocen krytyków
Jak urodzić i nie zwariować
powrót do forum filmu Jak urodzić i nie zwariować

mój tytuł

ocenił(a) film na 1

"Jak obejrzeć i nie zasnąć".

ocenił(a) film na 6
jula0810

hahahaha

jula0810

Ja również (niestety) wynudziłam się bardzo... Osobiście dla mnie mało śmieszny, dialogi słabiutkie, to nie moje poczucie humoru :(

ocenił(a) film na 2
jula0810

Bardzo dobry tytuł :)))))

ocenił(a) film na 2
jula0810

dokładnie :D oglądając tylko zmarnowałam czas :/

jula0810

Także nie dotrwałem do końca :))

jula0810

po 10 minutach oglądania spałam jak suseł ^^

ocenił(a) film na 6
jula0810

Niestety, większość czasu bardziej mnie przygnębiał niż śmieszył...

jula0810

Bardzo trafny :) W połowie filmu już spałam. Niby miało być zabawnie i wzruszająco, ale ani nie zdążyłam się pośmiać ani popłakać - lipa, bez polotu. Jedynym plusem filmu jest JLo, śliczna, uwielbiam na nią patrzeć (tak, piszę to jako kobieta), jednak to nie wystarczy. Nie wystawiam oceny, bo nie obejrzałam do końca.

ocenił(a) film na 3
mabradabra

Widzę że każdy tutaj prawie spał i ja również. Obsada filmowa niby spoko ale ten film już nie :D nuda nuda nuda ;d szczególnie Cameron Diaz bez komentarza ... najbardziej nudna aktorka ;d

jula0810

Uwielbiam takie komentarze, napisane przez kogos, kto ma w ulubionych Wladce Pierscionka, najbardziej nudne gówno wszech czasow :)

ocenił(a) film na 1
Renegade__Of__Funk

Nie podobał Ci się Władca Pierścienia? Fantastycznie! Masz prawo do swojej opinii, dlatego zachęcam do oddania ilości gwiazdek, na które według Ciebie zasługuje oraz skrytykowanie go w komentarzu. Niefajne jest natomiast atakowanie innych użytkowników, którzy mają inne zdanie niż Ty, ponieważ (co może być dla Ciebie szokiem) nasze opinie są równe i tak samo ważne.

jula0810

Ja się jakoś trzymam ale moja żona już śpi - jeszcze 40 min do końca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones