PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123721}

Jak utopić doktora Mraczka

Jak utopit dr. Mráčka aneb konec vodníků v Čechách
7,2 1 670
ocen
7,2 10 1 1670
Jak utopić doktora Mraczka
powrót do forum filmu Jak utopić doktora Mraczka

Nastawiłem się na fajną czeską komedię z lat 70-tych, z plejadą znanych mi twarzy, a tu kicha. Jest komedia, ale fantastyczna, a więc coś w rodzaju „Arabelli”. Bohaterem jest rodzina wodników zamieszkujących Wełtawę na terenie Pragi. Liczyłem na coś bardziej realistycznego.

oscar_4

,Że tak powiem dedykuję "WIELKI (realistyczny) LOL" za ten komentarz....

oscar_4

ja również się nieco zawiodłem. Poziom absurdu być może i odpowiedni, ale fakt, za dużo było w tym Arabelli....

ocenił(a) film na 7
BiEdRoNa_5

Kochany gimbusie do takich filmów trzeba dorosnąc
Wez acodin potrzymaj koleżanke za cyca i napisz jak zmądrzejesz

giovanni50

Drogi miłośniku kina z twarzą z pod znaku Stevena Segalla: nie zwykłem obrażać ludzi na forach, ale też nie przywykłem do tego by mnie obrażano tylko dlatego, że mam nieco inny gust filmowy. Zapewniam Cię, że czeskie kino znam na tyle dobrze, że potrafię odróżnić dzieło wybitne od żartu filmowego. A i Tobie na wyrobienie gustu polecam na początek wspaniały polsko-czeski festiwal filmowy: Kino na granicy w Cieszynie. Dowiesz się tam kto to był Štefan Uher, Otakar Vávra czy Karel Kachyňa, a i może uda się obejrzeć coś lepszego niż Twój ulubiony Iron Man:)
Bez odbioru!

ocenił(a) film na 10
BiEdRoNa_5

i starą tez masz smutną?

użytkownik usunięty
BiEdRoNa_5

Tia...w szczególności , że Arabela była nakręcona 5 lat później.

ocenił(a) film na 10
oscar_4

sam jesteś ..kicha

oscar_4

o wodnikach realistyczny ? ludzie co wy bierzecie ???????

oscar_4

Ale podobieństwo (zresztą dalekie) do "Arabellii" to zaleta, a nie wada. "Arabella" to genialny serial!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones