PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 173 045
ocen
7,7 10 1 173045
7,5 22
oceny krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

Nie rozumiem, kto wpadł na pomysł, żeby najlepszy przyjaciel głównego bohatera zabił jego ojca? Przecież to jest jakiś koszmar. Smok zrobił to z własnej woli czy nie, Czkawka będzie do końca życia patrzył na swoje zwierzę i przypominał sobie scenę śmierci ojca. Moim zdaniem chore

ocenił(a) film na 6
Sheilad

Sam zamysł był akurat bardzo dobry, trochę gorzej z wykonaniem, ale mimo wszystko taki zabieg należy postrzegać jako plus. Szkoda trochę, że ciężar tej sceny za szybko uchodzi z całej animacji.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

W normalnym filmie uznalabym to (moze) za plus, ale nie w bajce, ktora podobno ma byc dla dzieci.

W sumie nie interesuje mnie np., że za malo pokazali zalobe po ojcu. Chodzi mi o to, jak pozniej Czkawka bedzie postrzegal Szczerbatka. Nie sadzisz, ze w dluzszej perspektywie moze sie cos miedzy nimi zepsuc? smutne...

ocenił(a) film na 6
Sheilad

Jak sama zauważyłaś jest to bajka dla dzieci, więc wątpię, aby w ich relacjach miało się coś pogorszyć. Chyba, że będą chcieli zbudować na tym następną część, ale to też wątpliwe - gdybym miał zgadywać, to stawiam na wątek dojrzewania do roli przywódcy wioski i wszelkie problemy z tym związane. Przedstawienie Szczerbatka jakkolwiek negatywnie jest dla DW nieopłacalne, bo ten uroczy smoczek jest jedną z najważniejszych sił tej serii.

ocenił(a) film na 7
G00N3R

To powinna być bajka dla dzieci, ale, tak jak zauważyłam, nie do końca nią jest i dlatego taki wątek jest możliwy. Chociaż oczywiście zgadzam się z tb, że to mało prawdopodobne i też właśnie stawiam na tę rolę przywódcy- uczenie się bycia odpowiedzialnym za innych itd. Chyba że nas zaskoczą ;)

użytkownik usunięty
Sheilad

Zgadzam się z Sheilad - niesmak pozostał.

Sheilad

Zgadzam się, bo nie ma sensu, zresztą kilka scen później to w ciągu kilku chwil smok wrócił do siebie, a wcześniej to nie mógł? Ogólnie bajka nie nadaje się, strasznie szkoda bo pierwsza część była rewelacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones