PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=574322}

Jak wytresować smoka 2

How to Train Your Dragon 2
7,7 172 887
ocen
7,7 10 1 172887
7,4 19
ocen krytyków
Jak wytresować smoka 2
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka 2

CUDO

ocenił(a) film na 10

We wakacje prawie 2 lata temu, kuzynka (lat 7) namówiła mnie, żebym poszła z nią na JWS2 do kina. Na początku strasznie mi się nie chciało, bo przecież to bajka, a ja mam prawie16 lat. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ale poszłam, bo mnie jakoś wybłagała...
Po skończonym seansie wyszłam z kina zalewając się łzami. Naprawdę nie mogłam się pozbierać jeszcze długo po filmie. Wszystko było świetnie dopracowane, a muzyka to po prostu majstersztyk. (słucham jej do dziś :)) pomimo tego, że dziś mam 16 lat jestem fanką tej bajki pod każdym względem. Tak naprawdę, to nie jest bajka przeznaczona tylko dla dzieci, bo ma w tym swój głębszy sens, który nie każde dziecko zrozumie. Jednym słowem to naprawdę ściskający za serca film, który zasługiwał na OSCARA (niestety go nie dostał, a szkoda). :)

ocenił(a) film na 8
xmermazingx

Ja bym powiedział że to animacja bardziej dla starszych osób. Na moim seansie ani jedno dziecko chyba nie było zainteresowane. Za to wszyscy inni jak najbardziej. Zdecydowanie jedna z lepszych animacji ostatnich lat, ale oczywiście oscara musiała zdobyć Big Hero 6, które jest mocno średnie.

ocenił(a) film na 10
Joecrou

Dokładnie, zgadzam się ze wszystkim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones