PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331014}

Jak wytresować smoka

How to Train Your Dragon
7,9 305 970
ocen
7,9 10 1 305970
7,9 29
ocen krytyków
Jak wytresować smoka
powrót do forum filmu Jak wytresować smoka

Jak w tytule, ma ktoś jakiś pomysł?

ocenił(a) film na 10
rukia_4

Prawdopodobnie została przez Szczerbatka odgryziona jak próbował go złapać.

ocenił(a) film na 9
timcer

Hmmm... niewykluczone. Ja jednak jestem za bardziej nie jak ale dlaczego... bardziej symboliczne to zdarzenie miało być. Ale to chyba wszyscy wiemy :):) ale powiedzcie mi jedno :) całym sercem wolę oryginalną wersję (młody Sztur jak rewelacyjny by nie był jest pchany w bajkach do wszystkiego) to imię Szczerbatek nawet z dubingowego punktu widzenia jest złe (Toothless w oryginale ma dwie sylaby - Szczerbatek trzy) to dlaczego nie mogli go nazwać Szczerbek, zgrabniej brzmi i jak w oryginale ma dwie sylaby? :)

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

po pierwsze: młody Stuhr? A nie młody Damięcki?
po drugie: co do imienia to strasznie się szczegółów czepiasz. Dlatego imię jest "złe", bo ma inną liczbę sylab niż w wersji angielskiej?

A tak poza tym to wszystko to off-topic, więc proponuję osobny temat do tego zrobić.

A w temacie: oczywiście zgadzam się z Tobą Ivan, że nieważne jak to się stało, a że ma to symboliczny wydźwięk.

ocenił(a) film na 9
kenji_t

:) hehe część jest off topic :) ale dyskusja dynamiczną jest :) a teraz filmek sobie w 3d zapodaję :)

ocenił(a) film na 10
rukia_4

myślę, że jedna spłonęła, a za tą ocalałą go właśnie wyciągnął Szczerbatek...

użytkownik usunięty
rukia_4

albo została zwęglona, albo zmiażdżona... aleraczej zwęglona

ocenił(a) film na 10
rukia_4

Uważam jednak, że stracił nogę w momencie gdy Szczerbatek go ratował. Musiał go za coś chwycić i chwycił za nogę. Zauważcie, że jak leżą zaraz po uratowaniu to już wtedy ten drugi wiking mówi że nie uratował go całego, a więc już wtedy coś z nią było nie tak a chłopak nie wyglądał na jakiegoś spalonego czy zwęglonego od ognia.

ocenił(a) film na 10
Qpidyn1916

Mi się wydaje, że po prostu pogruchotało mu kości w nodze, kiedy ten wielki, zły smok uderzył w niego ogonem ( był taki moment w filmie), jeszcze kiedy z nim walczyli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones